Wpis z mikrobloga

Jak ja kocham #boldupy ludzi, kiedy jest maraton tudzież inna impreza biegowa :D
Dzisiaj #maraton #poznan, trzymam kciuki za wszystkich, którzy biegną, a środkowym palcem pozdrawiam tych, którym to przeszkadza :")
  • 208
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pinkbelt4195: Ja rozumiem, że się spieszą, wolno im, ale chodzi mi o fakt bóldupienia, że maraton i zablokowane miasto, a taka impreza odbywa się przepraszam 2-3 razy w roku?

2-3 razy xD w Warszawie co miesiac albo maraton jest, albo masa kretyniczna, albo rolkarze, albo jakis strajk. Jak ludzie maja sie nie w------c. Raz musialem jechac do roboty w niedziele, akurat maraton byl godzine sie spoznilem przez to chujstwo
  • Odpowiedz
@doenutt: a mnie denerwuje kiedy tacy jak ty, wielce tolerancyjni dla biegaczy i maratonu, nie mogą zrozumieć, że nie wszystkim się musi podobać paraliż prawie całego miasta.
  • Odpowiedz
dzisiaj wracałem na kacu przez trasę maratonu, w ogóle nie ogarnąłem, że coś takiego jak amraton się odbywa. wracałem do domu na piechotę, bo tramwaje oczywiście nie jeździły. musiałem się przebić w pewnym momencie przez biegaczy żeby dostać się na drugą stronę ulicy, zastanawiałem się czy bagiety stojące obok się nie dosrają xD. wiele to mi ten maratonik nie przeszkodził, ale i tak c--j w dupę tym co to wymyślają. niech sobie
  • Odpowiedz