Wpis z mikrobloga

@WebSkee: urodziłeś się pewnie po 90 i dla Ciebie grafika jest najważniejsza. Widzisz mnie nie bawi czy coś ma więcej fpsów, czy jest ładniejsze, ma mi sprawiać radochę, poza tym mam konsolę i spokój na 5-7 lat, a prawda jest taka, że architektura konsoli jest w pełni ogarnięta przez deweloperów po 3-4 latach i wtedy wychodzą najlepsze gry. Idź się baw blaszakiem :)
@krl_krl: Wiesz. Mi posiadanie konsoli nigdy nie przeszkadzało w posiadaniu dobrego PC xD
Poza tym laptopy i pPCdo pracy biurowej liczą się tak długo, jak długo pozwalają odpalić znośnie nowe gry. Większość ludzi gra, żeby grać, a nie żeby walić konia do Full HD i 60fps ^^
@Zwanek: "Mam dobrego pc" to nie jest argument za konsolami.
Zreszta nie wiem jak dla ciebie ale dla mnie ważna jest imersja, klimat i przyjemność z samej rozgrywki. A 60fps i natywna rozdzielczość ma w tym swoją rolę.
urodziłeś się pewnie po 90 i dla Ciebie grafika jest najważniejsza. Widzisz mnie nie bawi czy coś ma więcej fpsów, czy jest ładniejsze, ma mi sprawiać radochę,

Jest pewna różnica pomiędzy "zwracam uwagę na grafikę" i "grafika jest dla mnie najważniejsza". Wg mnie grafika jest bardzo ważną częścią gier, im lepiej gra wygląda (nie chodzi mi tu o jakieś dążnie do doskonałości wspólnej dla wszystkich gier) tym bardziej można się wczuć w
@krl_krl: Przecież nie napisałem, że "Mam dobrego PC", jest argumentem za konsolami. Argumentem było, że praktycznie każdy konsolowiec ma PCta, który jest w stanie odpalić blaszakowe exclusivy (chodź nie koniecznie w full hd) xD
Immersja i klimat, owszem, są i dla mnie bardzo ważne, ale ja problemów z wczówką nie mam nawet w stareńkim Gothicu. Tu dla mnie ważniejsza jest muzyka i operowanie barwami, taki impresjonista ze mnie ;3
Oczywiście nie