Wpis z mikrobloga

Nadszedł okres studiów i kolejny problem z notowaniem. Studiuje hejtowany tu przez wiele osób kierunek, którym się jednak nie pochwałę, w związku z czym notowania jest cholernie dużo. Z racji ogromnie brzydkiego pisma i częstego nie nadążania za prowadzącym, przez co gubię wątek, wciaz zastanawiam się w jaki sposób rozwiązać problem. Karta plus długopis raczej odpada z wyżej wymienionych powodów. Telefon - z klawiatura przewidującą słowa daje rade, choć mimo wszystko trochę za mały i program czasami płata figle + często przewiduje źle słowa (jeżeli w grę wchodzi specjalistyczna terminologia) działa jednak szybciej. Dyktafon nie wchodzi w grę, nie jestem aż tak ambitny. Pozostaje laptop i tablet /tablet + fizyczna klawiatura. Sek w tym ze kompletnie mnie nie stać na wysokie wydatki. Niecałe 500 zł, to absolutne maximum jakie mogę wyłożyć w zamian za solidne notowanie na wykładach. Mam co prawda własnego laptopa, ale obawiam się ze noszenie go na zajęcia dzień w dzień było by dla niego zle w skutkach, a tego chciałbym uniknąć.
Macie swoje dowiedzenia? Możecie coś polecić?
#notatki #studbaza #studia #wyklady #pisanie i trochę też #elektronika
  • 16
A jeśli dobrej duszy nie znajdziesz popatrz sobie za małymi ok 12" HP Elitebook na allegro. Używane lapki raz ze mniej szkoda a dwa że masz ludzki system i zero kombinowania. A ta seria to solidne gadziny, zwykle metalowa obudowa, no chyba że będzie za ciężki dla Ciebie ^^