Wpis z mikrobloga

@sermaciej: gdzie to masakrowanie? Btw. Skoro się pomylił co do franka, to jak wygra wybory, bedzie rządził, za jego rządów Polska się zadłuży jeszcze bardziej niż teraz to też powie: sorry, pomyliłem się. Niech Nowoczesna pokaże wykazy wpływów od sympatyków, zobaczymy jakie to są kwoty. Do tego momentu to może nawet mówić, że pieniądze na kampanie znalazł na ulicy albo uzbierał w skarpecie.
  • Odpowiedz
Skoro się pomylił co do franka, to jak wygra wybory, bedzie rządził, za jego rządów Polska się zadłuży jeszcze bardziej niż teraz to też powie: sorry, pomyliłem się. Niech Nowoczesna pokaże wykazy wpływów od sympatyków, zobaczymy jakie to są kwoty.


@Marty_Mcfly87: o k---a, ale inwalidzki komentarz xD
wielu wybitnych ekonomiastów też się myliło w wielu kwestiach, to znaczy że z nich c--j był a nie ekonomista? xD

Poza tym chyba
  • Odpowiedz
@sermaciej: Zauważyłem, że określenie "zaoranie" jest ostatnio przesadnie eksploatowane i używane w niewłaściwym kontekście. Ja tutaj żadnego zaorania nie widzę.

Przez zaoranie rozumiem chociażby kultową już masakrę rurkowca przez Krula. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pila_mechaniczna:

Korwin, rok 1970: W ciągu dekady zachodni socjalizm upadnie.
Korwin, rok 1980: W ciągu dekady zachodni socjalizm upadnie.
Korwin, rok 1990: W ciągu dekady zachodni socjalizm upadnie.
Korwin, rok 2000: W ciągu dekady
  • Odpowiedz