Wpis z mikrobloga

@burno: #cdax #android #androidapp #aplikacje #aplikacjemobilne #film #filmy #chwalesie #darmowefilmy #filmove #filmove2 #cda #technologia #pobieranie #informatyka #programowanie

CDAx na Androida! - czyli pobieranie i oglądanie filmów z cda.pl na smartfonie lub tablecie

Zaczęło się od stworzenia aplikacji Filmove, która być może pamiętacie z Google Play. Po roku została zbanowana. Zrobiłem więc ją od zera i chciałem ją opublikować pod nazwą Filmove2. Google zablokowało publikację z powodu naruszenia praw autorskich (bez sprawdzenia aplikacji) ;/.
Mając gotowy skrypt stworzyłem cdax.pl, po czym uznałem że wcielę Filmove do tego projektu. Zmieniłem nazwę i opublikowałem na nowym koncie. I oto jest :)
burno - @burno: #cdax #android #androidapp #aplikacje #aplikacjemobilne #film #filmy ...

źródło: comment_bDpY0mCG6jK64XdzbGooLzs7HDFDToRW.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@burno:
Changelog:
CDAx v1.0
- pobieranie filmów
- obsługa większej ilości filmów
- wyeliminowanie reklam pokazujących się w
  • Odpowiedz
@MP0WER: Chciałem, ale nie potrafiłem znaleźć strony z angielskimi filmami, która by miała (jak CDA) wszystkie filmy na swoim, nie zewnętrznym serwerze. Miałem zamiar sprawdzić jak sprawa wygląda z canflix'em, ale dziś ich strona nie działa ;/
  • Odpowiedz