Wpis z mikrobloga

Miki i Mirabelki!
Taka sytuacja. Przegapiłem, na śmierć, termin oddania zaświadczenia lekarskiego w rekrutacji na studia #uj, którego termin upłynął 10 września. Zorientowałem się dopiero dzisiaj. Przyrzekam, że wydawało mi się, że miałem to oddać do 30 września.
W systemie elektronicznej rejestracji kandydatów Uniwersytetu Jagielońskiego pod statusem rejestracji widnieje - "Nieprzyjęty z powodu niedoręczenia zaświadczenia lekarskiego."

Czy ktoś z Was lub Waszych znajomych miał kiedykolwiek podobną sytuację i udało mu się z tego jakoś wybrnąć ?

Pomóżcie!

#trocheprzegryw #nieogar #krakow #uj #studia #studbaza #studbazaproblems
  • 29
@tHoePs: być może....nie mogę znaleźć takiej informacji. W ERK mam jedynie taki komunikat. > Dostarczanie zaświadczeń lekarskich (wyslany 07.09.2015 14:30:44)

WAŻNE: jeżeli dostarczyłeś już zaświadczenie od lekarza medycyny pracy dla tych studiów, zignoruj poniższy komunikat.

Kandydacie,

podczas wpisu na studia otrzymałeś skierowanie do lekarza medycyny pracy. Przypominamy, że w czwartek 10 września 2015 roku mija termin dostarczenia zaświadczenia lekarskiego do jednostki prowadzącej studia. Możesz to zrobić osobiście lub wysłać je pocztą.