Wpis z mikrobloga

Miki i Mirabelki!
Taka sytuacja. Przegapiłem, na śmierć, termin oddania zaświadczenia lekarskiego w rekrutacji na studia #uj, którego termin upłynął 10 września. Zorientowałem się dopiero dzisiaj. Przyrzekam, że wydawało mi się, że miałem to oddać do 30 września.
W systemie elektronicznej rejestracji kandydatów Uniwersytetu Jagielońskiego pod statusem rejestracji widnieje - "Nieprzyjęty z powodu niedoręczenia zaświadczenia lekarskiego."

Czy ktoś z Was lub Waszych znajomych miał kiedykolwiek podobną sytuację i udało mu się z tego jakoś wybrnąć ?

Pomóżcie!

#trocheprzegryw #nieogar #krakow #uj #studia #studbaza #studbazaproblems
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lodzu: Wez tam jedz osobiscie na w-----e ze sprawdzales w systemie i cos takiego Ci sie wyswietlilo i idz w zaparte ze dostarczyles ten papierek. Przy odpowiednim uporze dasz rade najwyzej powiesz ze za chwile przywieziesz jeszcze raz, idz sobie do Maca i wroc za godzine z tym zaswiadczeniem co masz ;) przy odpowiednim uparciu Ci sie uda, ja tak zalatwiam 95% spraw w ktorych sie spozniam z dostarczeniem czegos.
  • Odpowiedz
@rectusowy181: Zostawiłem dzisiaj w sekretariacie podanie i zaświadczenie. Teraz pani sekretarka musi złapać przewodniczącą komisji rekrutacyjnej i przedstawić jej moje podanie. Czekam na odpowiedź mailową. Przez weekend jej już zapewne nie otrzymam. Usos jeszcze nie odblokowany - obym nie miał jeszcze większych zaległości.....fak
Nie ma co zasypywać gruszek w popiele - już nigdy więcej.
  • Odpowiedz