Wpis z mikrobloga

z czego wynika sytuacja


@animuss: Może to ta legendarna dyskalkulia. Albo człowiek nie potrafi myśleć, jak go ktoś pogania. Jedni się jąkają, inni mają problemy z innymi rzeczami.
Obejrzałem jak jakaś dziewucha wbiła mu na chate na korki później przewinąłem. Powiem tak chłopak nie umie myśleć czasem tak banalne pytania okazują się trudne. Jeśli miał 28/100 to prawie zdał mature bo brakło mu 2 pkt. Z czego jasno wynika, że potrafi zrobić o wiele trudniejsze zadania. Po prostu człowiek inteligenty ( ͡° ͜ʖ ͡°). A za popierania JKM propsuje i prywatne szkoły.
@animuss: @woyciech: 20 do 30 zadań zamkniętych jest na maturach. Musiał by mieć na prawde szczęście aby zdobyć z nich 28 ( ͡° ͜ʖ ͡°). Umie robić otwarte po prostu moim zdaniem nigdy nie miał styczności z ułamkami nikt mu nigdy nie wytłumaczył nie wiecie jaki on jest. Tak bronie go bo sam mam problemy z matmą.
@Zdradzony_O_Swicie: przecież on musiał się na to zgodzić, nauczyciel mówi że nagrywa. Więc w czym problem. I czy kręci to nie wiem, czy też sam sposób tłumaczenia w najprostszy możliwy sposób i skojarzeniami wydaje się być śmieszny
@animuss: Na podstawie tego kawalka, ktory obejrzalem mam wrazenie, ze uwagi o poziomie w panstwowych szkolach i teksty typu "o, umie narysowac. Jednak czegos tam ucza " to wlasnie takie cisniecie beki. Wiem, ze sie zgodzil nagrywac, ale nie wiem po co nauczyciel to wrzuca do neta. Serio zeby przydalo sie innym maturzystom czy zeby pokazac jaki hehe kretyn co nie umie hehe ulamkow?