Wpis z mikrobloga

#cs #csgo #steam #valve

Tak w sumie z ciekawości zapytam, czy dobrze to rozumiem. Grając normalnie w tą grę, teoretycznie da się wygrać jakiś przedmiot (za darmo, bez kupowania niczego poza gry), który może okazać się coś warty i sprzedać to za realne pieniądze (wychodzi więc, że możemy zarobić za grę)?

Są jakieś zasady za co przyznawane są przedmioty (zabicia/wygrane itp.) czy są przyznawane każdemu/losowo?
  • 10
  • Odpowiedz
@CoTyDoMnieMowisz: jedyna opcja na zarobienie jakichś cbl bez wkładu własnego to pozbieranie kilku gównodropów i:
- obstawić to licząc na farta
- znaleźć jakichś fra... graczy którzy zamieliby się na coś droższego
Jak Ci się uda to powtarzasz to, ale tym razem masz większy kapitał
  • Odpowiedz
@Refusek: @psposki: @k_EZ: @Staruch: @CeZ_: @eciek: ale odzew na tych tagach, jasny gwint :D Jak coś będę potrzebował to muszę obowiązkowo je dodać ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ok luzik, tak pytam bo nie gram ale zastanawiało mnie skąd ludzie to biorą - forma hazardu czy ktoś sobie gra, nagle coś dostanie i dup ;)

No
  • Odpowiedz
@CoTyDoMnieMowisz: Znajomy kiedyś odstąpił mi jakiegoś gównoskina z 5 centów i obstawiał tak jak mu powiedziałem, kiedy udało mi się zrobić z tego 50, postanowiłem kupić csa, bo poczułem się jak jakiś dorobkiewicz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz