Wpis z mikrobloga

Co byście nie pisali o nich to prawda jest taka, że te chłopaki to #wygryw

Wybili się w dobrym momencie, są chyba najpopularniejszymi w Polsce jutuberami (pomijając kwestię czy #!$%@? lub nie). Czerpią kasę z YT, z innych kontraktów reklamowych, ze sklepu z ubraniami (zapewne niezły hajs koszą na gimbach) i mają własny klub (!) co było genialnym posunięciem imho. Zakręcili się wokół warszawskiej elitki i teraz ona gości u nich w klubie robiąc "renomę" temu miejscu. Ten gościu Czarek jest przecież w związku z typiarą, która bywała u Wojewódzkiego. Nie wiem czy nawet same #!$%@? u niego nie były. W każdym razie wyrobili sobie zajebistą siatkę znajomości. To jest prawdziwy wygryw. Rozegrali to #!$%@? po mistrzowsku.
I #!$%@?, że będziecie psioczyć, że słabi, że #!$%@?.

#oswiadczenie #niepopularnaopinia
Pobierz o.....a - Co byście nie pisali o nich to prawda jest taka, że te chłopaki to #wygryw ...
źródło: comment_euk6EK1sjqYc6rhFQuZDa5w3RggeYvZf.jpg
  • 84
@Ziemniaki: to chyba ich pierwszy filmik, przynajmniej ja ten widziałem jako pierwszy jeszcze jak siedziałem na joe

@Lookazz: akurat ona nie polewała ale była jako gość u wojewódzkiego. a wiesz jak to jest... tu ona była, tam ją zapraszają i koniec końców pewnie sami się poznali z Wojewódzkim, który (nie ma co ukrywać) jest wpływową postacią w polskich mediach.
o.....a - @Ziemniaki: to chyba ich pierwszy filmik, przynajmniej ja ten widziałem jak...
@opaskamagnetycznadoktoralewina: Chłopaki mają lepsze i gorsze treści. Widać, że są inteligentni i zaradni, niestety humor staje się co raz bardziej gimbusiarski. Taki sobie wybrali target, bo z niego jest najlepsza kasa. Wystarczy dużo przeklinać i coś wyśmiewać i się sprzeda. Do tego mają obecnie dobrą oprawę tego wszystkiego i są rozpoznawalni. Czy bym się chciał z nimi zamienić? Tylko kontami, bo na pewno nie chciałbym otaczać się takim gimboświatem.
@BratJuzew: Nie twierdzę, że tak nie jest... ale to wszystko generuje również niezły pieniądz.

@dlugi_: znani są z bycia jutuberami (na tym skupiła się większość komentujących) ale prowadzą także własny sklep z ubraniami i klub. Ich twórczość raczej ci się nie spodoba. Zresztą mi też nie do końca się podoba.
@opaskamagnetycznadoktoralewina: No masz dużo racji, nie buldupię, że złe i dlaczego ma tyle sub ale dla mnie o słabe. Może pojedyncze odcinki i pojedyncze momenty w tych odcinkach są spoko a tak to przede wszystkim jest to strasznie wtórne. Tym bardziej szanuję za to, że zrobili z tego sposób na życie. Nie siedzą w robocie po 8 godzin słuchając szefa #!$%@?. Robią pewnie to co lubią, ludziom się podoba i tyle,