Wpis z mikrobloga

Co byście nie pisali o nich to prawda jest taka, że te chłopaki to #wygryw

Wybili się w dobrym momencie, są chyba najpopularniejszymi w Polsce jutuberami (pomijając kwestię czy #!$%@? lub nie). Czerpią kasę z YT, z innych kontraktów reklamowych, ze sklepu z ubraniami (zapewne niezły hajs koszą na gimbach) i mają własny klub (!) co było genialnym posunięciem imho. Zakręcili się wokół warszawskiej elitki i teraz ona gości u nich w klubie robiąc "renomę" temu miejscu. Ten gościu Czarek jest przecież w związku z typiarą, która bywała u Wojewódzkiego. Nie wiem czy nawet same #!$%@? u niego nie były. W każdym razie wyrobili sobie zajebistą siatkę znajomości. To jest prawdziwy wygryw. Rozegrali to #!$%@? po mistrzowsku.
I #!$%@?, że będziecie psioczyć, że słabi, że #!$%@?.

#oswiadczenie #niepopularnaopinia
o.....a - Co byście nie pisali o nich to prawda jest taka, że te chłopaki to #wygryw ...

źródło: comment_euk6EK1sjqYc6rhFQuZDa5w3RggeYvZf.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O #!$%@? XD nawet nie wiedziałem ze są razem. To dobrze ma, ja bym pewnie na jego miejscu nawet nie pomyślał by do niej zarywac XD a tu proszę
  • Odpowiedz
@opaskamagnetycznadoktoralewina: Chodziłem z nimi do podstawówki i piliśmy razem piwo w gimbazie jak Masny miał długie włosy. Przez tę sławę im powoli odbija. Normalnie na osobności jak z nimi porozmawiać to spoko, a jak np. Pójdziesz z nimi do klubu to wtedy widać jak sława na nich działa.
  • Odpowiedz