Wpis z mikrobloga

Co byście nie pisali o nich to prawda jest taka, że te chłopaki to #wygryw

Wybili się w dobrym momencie, są chyba najpopularniejszymi w Polsce jutuberami (pomijając kwestię czy #!$%@? lub nie). Czerpią kasę z YT, z innych kontraktów reklamowych, ze sklepu z ubraniami (zapewne niezły hajs koszą na gimbach) i mają własny klub (!) co było genialnym posunięciem imho. Zakręcili się wokół warszawskiej elitki i teraz ona gości u nich w klubie robiąc "renomę" temu miejscu. Ten gościu Czarek jest przecież w związku z typiarą, która bywała u Wojewódzkiego. Nie wiem czy nawet same #!$%@? u niego nie były. W każdym razie wyrobili sobie zajebistą siatkę znajomości. To jest prawdziwy wygryw. Rozegrali to #!$%@? po mistrzowsku.
I #!$%@?, że będziecie psioczyć, że słabi, że #!$%@?.

#oswiadczenie #niepopularnaopinia
o.....a - Co byście nie pisali o nich to prawda jest taka, że te chłopaki to #wygryw ...

źródło: comment_euk6EK1sjqYc6rhFQuZDa5w3RggeYvZf.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@McSayerPL: Trochę motzno to określiłeś i niezbyt się z tym zgadzam. Po prostu poszli za ciosem. Kanał YT założony dla śmieszków stał się hitem, więc w ruch poszły ubrania z tą samą "marką" :P Klub to była chyba wisienka na torcie gdy już były odpowiednie znajomości.
Nie znam ich osobiście ale jestem pewien, że zarówno oni jak i ten "#!$%@?" zDupy są normalnymi ludźmi gdy przychodzi do relacji nieznajomy-nieznajomy.

Skorzystali
  • Odpowiedz
@opaskamagnetycznadoktoralewina: #!$%@? nie tworzą zbyt inteligentnych filmików ale pośmiać się można ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego wybili się i jak pisałeś małym wysiłkiem zdobyli kasę, kontakty, sławę jaka by nie była... to wszystko powoduje ślinotok i rządze mordu u mirków, bo ktoś ma a oni nie ;)
  • Odpowiedz
@opaskamagnetycznadoktoralewina: No, dlatego napisałem, że "robią z siebie debili", a nie, że są debilami. No i owszem, robią z siebie debili na swoich filmikach, gorzej niż ci, co występują w gównofilmach i tasiemcach.
@L3gion: No nie wiem, u mnie powoduje raczej zdołowanie, niż rządzę mordu i ślinotok, bo ktoś niszczy mój jutubowy amerikan dżrim i zaniża poziom rozrywki (,)
No ale najlepiej zrzucić na
  • Odpowiedz
@opaskamagnetycznadoktoralewina: Sam nie lubię ich twórczości, moim zdaniem są bardzo rakotwórczy, content typowy dla gimbów, ale wygrali życie i to bardzo wygrali. W tak młodym wieku zgarnęli niewyobrażalne hajsy, rozkręcili interes, teraz to nawet nie muszą za specjalnie kręcić tej żenady na yt, mają hajsy i mogą kręcić biznesy. A licealistki same pewnie zdejmują przed nimi gacie przez głowę.

Zazdro mocno. A jak ktoś pisze, że to nie wygryw to
  • Odpowiedz
@Gaki1992: YT to był tak naprawdę wyzwalacz ich sukcesu. Mogliby teraz jebnąć ten YT w #!$%@? tak naprawdę, bo ci co ich znają to i tak będą ich śledzić czy to na instagramie czy fejsie. YT pchnął koło w ruch i się toczy :)

@impact18: jak nie wiesz to może nawet i lepiej.
  • Odpowiedz
@Gaki1992: Równie dobrze można powiedzieć, że Grabowski to też debil, bo grał debila w serialu... Zazdrość im się na mózg rzuca, bo w ich wieku ktos do czegoś doszedł ciężką pracą i rozumem, a oni nadal biją konia w piwnicy do anime.
  • Odpowiedz
@Kejran: No własnie mówię, że ich twórczość jest rakotwórcza, ale sami się zajebiście ogarnęli, ale głupi nie mogą być skoro tak wszystko ogarnęli, więc co mi tu wyjeżdżasz jakbym sam ich hejtował?
  • Odpowiedz
@opaskamagnetycznadoktoralewina: masz racje. Wygrywy sa mocno, ale jednak sporym kosztem. Przynajmniej ja tak oceniam koszt jaki ponoszą za bycie, co by nie mowic sławnymi (przynajmniej wsrod gimbow). Bylem tez w tym ich klubie "bal" i mysle ze nikt kto moze wyrobic im renome tam nie pojdzie, chyba ze na jakas umowiona sesje zdjeciowa... malo tego widzialem ich przed wejsciem i ich #modameska jest dokladnie taka jak wykopkow z
  • Odpowiedz
@Orzeloski: No ja bym się z nimi nie zamienił na miejsca, ale im to chyba koło tyłka lata.

Moim zdaniem klientelę na kilka lat mają zapewnioną. Gimby oglądają YT --> gimby szybko dorastają --> gimby uderzają do klubu BAL.
Co do reszty nie mam odniesienia :P dzięki za info. Może ubiór to jakaś część marketingu i np. pojawiają się w dziwacznych strojach celem ich wypromowania?
  • Odpowiedz
@opaskamagnetycznadoktoralewina: ale oni mają to w dupie, króle życia, kasa jest, fejm się zgadza, Czarek jest z Maffashion dziewucha przecież niezgorsza, na to wszystko prace swoją lubią, nie kasują tej przysłowiowej karty co rano o 5, czego chcieć od życia więcej? I nie gadajcie o rodzinie, czy coś, bo oni to wszystko będą mieli, nic nie stoi na przeszkodzie :)

W sumie to ich tak sobie lubię oglądać, nie specjalnie
  • Odpowiedz
@Hadzi: Zgadzam się. Też pamiętam ten wpis o Musiale xD nawet cię tam zaplusowałem xD

Co do Maffashion - ja jej nie oceniam a tylko napisałem, że jest popularna co z pewnością wyjdzie na + dla abstra. Nie wnikam jaką są parą itd.
  • Odpowiedz
@Hadzi: Hah popieram, sam jestem przegrywem, ale nie boję się powiedzieć, że ci kolesie wygrali. Forsy mają więcej w wieku 20 lat niż każdy z nas przez całe życie zarobi, nawet wykopowi programiści 15k. Laski pewnie ruchają takie, że mirki to nawet do takich nigdy nie walili. Zazdro mocne widzę w narodzie.
  • Odpowiedz