Wpis z mikrobloga

Mireczki też jesteście obsrani za każdym razem kiedy różowemu spóźnia się okres? Narazie to 3-ci dzień ale mnie ogarnia już panika że #ciaza, za to #rozowypasek jest całkowicie spokojny i uważa że mam paranoje. Formy nie zalałem, ale kilka razy zdażyło nam się zaczynać bez gumki a kij go wie jak tam jest z tym preejakulatem.


#zwiazki #seks
  • 83
  • Odpowiedz
@feels: test ciążowy nic nie da, łapie dopiero po określonym czasie bycia w ciąży. Wrzuć na luz, mojej się kiedyś dwa tygodnie spóźniał, to dopiero było przeżycie ;) A co do antykoncepcji, jest tyyyyyle lepszych sposobów niż gumka, poczytajcie o tym, na pewno znajdziecie coś dla siebie. Najwyżej zaczniecie stosować dopiero za 9 miesięcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@feels: Myślę, że te 3 dni to jeszcze nic strasznego. Czasem do kilku tygodni może się spóźniać okres, czasem może w ogóle nie być. Różne czynniki mają na to wpływ... aktywność fizyczna, stres itp. itd. Więc głowa do góry i trzymaj kciuki, żeby nie było ciąży i to tylko takie zwyczajne igraszki hormonów :P
  • Odpowiedz
@feels: Mój też się sra tymi ciążami... ch... że go ciągle upewniam, że żadnej dzidzi nie będzie. Teraz razem z kolegami odliczają 9 miesięcy od naszego wyjazdu na wakacje i autentycznie czekają na bachora. Paranoja. ()
  • Odpowiedz
a kij go wie jak tam jest z tym preejakulatem.


@feels: kij to jest z Waszą tutaj znajomością biologii a ruchacz to każdy chce xD

reejakulat ma śladowe ilości plemników, wiec szansa jest mniejsza niż w spermie, ale nadal jest. Wal w gumie od razu.

+: uchatek


@Drakalen: #!$%@?, nie śladowe ilości
  • Odpowiedz
@feels: >nie chciej laski

nie dochowuj ostrożności

płacz na mirko


już chciałem pisać, że know that feel bro, ale no nie. seks to trochę co innego niż zabawa w piaskownicy. ma nieco większe konsekwencje. ale jak 15latek wyrwał almost-milfa to tylko szkoda potencjalnego guwniaka.
  • Odpowiedz
@feels: to, że nie ma opcji na ciążę, oczywiście badań jest całe mnóstwo pod tym kątem, ale preejakulat nie zawiera żywych plemników raczej, zresztąniech ktoś pokaże przypadek kiedy taka sytuacja skończyła się ciążą, bo jest szansa na trzech króli i gwiazdę, a nie chcę tego przegapić :D
  • Odpowiedz