Wpis z mikrobloga

Mireczki też jesteście obsrani za każdym razem kiedy różowemu spóźnia się okres? Narazie to 3-ci dzień ale mnie ogarnia już panika że #ciaza, za to #rozowypasek jest całkowicie spokojny i uważa że mam paranoje. Formy nie zalałem, ale kilka razy zdażyło nam się zaczynać bez gumki a kij go wie jak tam jest z tym preejakulatem.


#zwiazki #seks
  • 83
  • Odpowiedz
  • 0
@feels: 15lat bzykam metodą na stosunek przerywany, jeszcze żadna nie zaszła, więc albo jestem bezpłodny, albo ten sposób działa ;)
  • Odpowiedz
to, że nie ma opcji na ciążę, oczywiście badań jest całe mnóstwo pod tym kątem, ale preejakulat nie zawiera żywych plemników raczej, zresztąniech ktoś pokaże przypadek kiedy taka sytuacja skończyła się ciążą, bo jest szansa na trzech króli i gwiazdę, a nie chcę tego przegapić :D


@ninakraviz:

Niedawno opublikowane wyniki badań klinicznych (2011) przeprowadzonych na małych grupach mężczyzn wskazują, że preejakulat może zawierać znaczne ilości żywych i ruchliwych plemników[3]. Wcześniejsze badania nie stwierdzały obecności plemników w preejakulacie[4] lub stwierdzały bardzo małe ich ilości, do tego o upośledzonej ruchliwości[5], a także plemniki
  • Odpowiedz