Wpis z mikrobloga

Mireczki też jesteście obsrani za każdym razem kiedy różowemu spóźnia się okres? Narazie to 3-ci dzień ale mnie ogarnia już panika że #ciaza, za to #rozowypasek jest całkowicie spokojny i uważa że mam paranoje. Formy nie zalałem, ale kilka razy zdażyło nam się zaczynać bez gumki a kij go wie jak tam jest z tym preejakulatem.


#zwiazki #seks
  • 83
  • Odpowiedz
Ale pier.....e głupoty -_- Praktycznie zawsze zaczynam bez prezerwatywy, później dopiero ją zakładam i jakimś cudownym sposobem od ponad 1,5 roku nie było żadnego przypału.


@latko: ja tam nigdy nie bawie sie bez, bardziej z obawy przed jakims syfem, mam paranoje i balbym sie nawet w stalym zwiazku ze laska komus popusci szpary i mnie zarazi jakims badziewiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@feels: Kiedyś wariowałem, ale to dlatego że różowy miał bardzo nieregularny okres (nawet 2 tyg. spóźnienia). Teraz już przestałem zupełnie. Dodam, że od 2 lat kochamy się bez zabezpieczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ninakraviz: w preejakulacie są plemniki, jeśli partner po wcześniejszym stosunku zaczyna znów się bawić benizem.
Także jest szansa zajścia w ciążę w ten sposób. Jest na to rada- zrobienie siku :)
  • Odpowiedz
  • 0
Mojej się spóźniał 2 tyg i w końcu dostała,mieliśmy już ustalone imiona i zostaliśmy ze zrobieniem testu aż tu cud się stał, spokojnie
  • Odpowiedz
3 dni to jeszcze nie powód do paniki

ale jeszcze jakieś 4 i powinieneś już wyprawkę szykować


@RRybak: eks-różowemu kiedyś się spóźnił 17 dni, pozdro elo za taki stres xD
  • Odpowiedz
@Mirabelkowa: Wie. Trwa to już troche czasu i każdemu z nas to pasuje. Wcześniej miała regularny okres stąd moje świrowanie bo na partnerke życiową to ona nie nadaje się całkowicie... Ale chłopaki mnie uspokoili, dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@prezerwatywy_biz sprzęt już mam tylko jakoś tak zawsze wychodzi że daleko by po niego sięgnąć ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz