Wpis z mikrobloga

Mireczki też jesteście obsrani za każdym razem kiedy różowemu spóźnia się okres? Narazie to 3-ci dzień ale mnie ogarnia już panika że #ciaza, za to #rozowypasek jest całkowicie spokojny i uważa że mam paranoje. Formy nie zalałem, ale kilka razy zdażyło nam się zaczynać bez gumki a kij go wie jak tam jest z tym preejakulatem.


#zwiazki #seks
  • 83
  • Odpowiedz
@Mysterii: ale jeśli już się trafi to nie ma tragedii - zwłaszcza dla niewinnego dziecka. Nie rozumiem dlaczego ludzie burzą się, że efektem stosunku seksualnego może być poczęcie (nie ma 100% metody antykoncepcji). Trochę odpowiedzialności za własne czyny.
  • Odpowiedz
@Mysterii: słusznie. ale uprawianie seksu z kimkolwiek, niezależnie od kazdego osobistej opinii na sensownosc/moralność, moze zaskutkowac dzieckiem. i najprawdopodobniej wpadkę latwiej byłoby znieść, będąc ową wpadka związanym z aktualną ukochaną niż aktualnym materacem
  • Odpowiedz
@UndaMarina: @UndaMarina: w przypadku seksu z kimkolwiek można rozważyć oddanie dziecka do adopcji.

Ale zgadzam się z tym, że idąc do łóżka należy mieć na uwadze fakt, że z tego biorą się dzieci i włączyć trochę myślenia.
  • Odpowiedz
Ale pier.....e głupoty -_- Praktycznie zawsze zaczynam bez prezerwatywy, później dopiero ją zakładam i jakimś cudownym sposobem od ponad 1,5 roku nie było żadnego przypału.

@feels: Nie martw się cumplu, mojemu różowemu potrafił się spóźniać nawet 2 tygodnie. Też wtedy mało co nie zszedłem na zawał, ale na szczęście w końcu dostała. Te kilka dni to nic nadzwyczajnego, wiele kobiet nie ma idealnie regularnego okresu.

Więc nie słuchaj tych stulejek,
  • Odpowiedz