Wpis z mikrobloga

Mirko dlaczego biedroid to taki popularny system skoro nawet proste czynności sprawiają mu problemy? dziś po raz kolejny nie zadzwonił mi budzik. całe szczęście że jestem nauczony wstawać do pracy bez budzika. jeszcze niedawno 1gb ramu wystarczał a teraz to pewnie i 4 będzie za mało. jeszcze jakbym instalował miliony apek a ja mam raptem 4 (mój wykop, mobileMPK, z launcher i mesengera) a z telefonu ciężko korzystać już po miesiącu. lagi i zawieszki, czasami restarty. do wysypywania się aplikacji przyzwyczajony jestem. #gorzkiezale #android
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BlackPaperMoon: Dostałem 4s od dziewczyny. Miałem go ze 2 lata. Potem dostałem dobra ofertę od operatora na 5s to poszedłem z duchem czasu i sobie go wziąłem. Nie wiem czy trafiłem w ujowy model ale bateria to było pół dnia bez dotykania. No i pare miesięcy temu(tak ze 4) dostałem od dziewczyny iPhone 6 bo pomyślała, że jestem fanbojem Apple ;) No i korzystam cały czas i jestem zadowolony. Lepszy
  • Odpowiedz
@sysek: zależy od wersji androida. Na moim 5 costam w Galaxy S5 budzik dzwoni tylko jak jest tryb normalny albo priorytetowy, a jak jest nie przeszkadzać, to ni cholery nie zadzwoni. I, co ważne, chodzi o tryby powiadomień (czy tam przerwań), a nie o tryby głośności. Jak masz wyciszony, ale tryb powiadomień jest priorytetowy albo normalny, to zadzwoni, a jak masz na full głośność, ale tryb nie przeszkadzać, to możesz
  • Odpowiedz
@BlackPaperMoon: problem z budzikiem to znany problem w androidzie i chyba z dwa lata temu sprawil ostatecznie ze zona sie go pozbyla. no ale moze w Android Zozole go naprawia...
  • Odpowiedz
Ej, nie rozumiem hejtu na jakiś system operacyjny. Ja śmigam od wielu lat na androidzie i nie narzekam. Zaczynałem od gównianego Samsunga Galaxy Ace który trochę mnie zraził ale HTC Desire X był idealny. Działał płynnie, zero przycinek, zawsze RAM dostępny, otwarte 10 aplikacji i płynne działanie między nimi. DO momentu aktualizacji z JB na KitKata :D Teraz mam niszowego Kazam Tornado 348 też na KitKacie i telefon #!$%@? jak głupi. Nie dość, że jest cieniutki na kafelek, ma super ekran to jeszcze system chodzi na nim bez żadnych problemów. Jeśli ktoś ma problem z androidem to:
a) ma dziadostwo które nie daje rady uciągnąć andka
b) sprzęt może być dobry ale nakładka producenta wszystko psuje (patrz- samsung)
c) nie dba o system (o androida trzeba niestety dbać, czy to dobrze czy źle? indywidualna kwestia)
d) ma jakiegoś wirusa albo w ogóle system mu coś wykrzaczył

Nie
  • Odpowiedz
@BlackPaperMoon: Mam chińskiego androida już ponad 2 lata i nigdy nie miałem problemu z budzikiem. Owszem, ostatnio telefon tnie się jak niezrównoważona psychicznie nastolatka, ale podstawowe funkcje w komórce działają normalnie. Aha, aplikacji zainstalowanych mam od groma…
  • Odpowiedz