Wpis z mikrobloga

Mirko dlaczego biedroid to taki popularny system skoro nawet proste czynności sprawiają mu problemy? dziś po raz kolejny nie zadzwonił mi budzik. całe szczęście że jestem nauczony wstawać do pracy bez budzika. jeszcze niedawno 1gb ramu wystarczał a teraz to pewnie i 4 będzie za mało. jeszcze jakbym instalował miliony apek a ja mam raptem 4 (mój wykop, mobileMPK, z launcher i mesengera) a z telefonu ciężko korzystać już po miesiącu. lagi i zawieszki, czasami restarty. do wysypywania się aplikacji przyzwyczajony jestem. #gorzkiezale #android
  • 81
@BlackPaperMoon: staram się nie udzielać w dyskusjach nt. androida i jakości telefonów, na których ludzie go mają, ale jednak może Twój telefon jest naprawdę słaby? Na dzień dzisiejszy korzystam z telefonu zastępczego z androidem, do tego niszowego, apek mam chyba pięć (Mój Wykop, Instagram, Messenger, Spotify, Scrobbler last.fm), a ani razu mi się nie zaciął i bangla dosyć szybko.
Mój główny telefon (w sumie też mało znana firma i ponoć biedowa)
@BlackPaperMoon: a widzisz, ja korzystam aktualnie z Kazam Troopera, ale nie powiem Ci którego, bo naprawdę nie pamiętam. A mój główny to GoClever Quantum 450, więc żadne z nich flagowce. Telefony budżetowe, a jednak dają radę bez ścinania.
@BlackPaperMoon: nie pozostawaj, wyrób sobie opinię o innych systemach. Ja następny telefon jaki wezmę, to z iOSem, bo jeszcze nie miałem. Wtedy stwierdzę, że miałem WP, miałem androida, miałem iOS, mogę rozmawiać o systemach operacyjnych na telefonach.
@PsyRomancer: no kusi mnie ten iOS bo jestem chyba ginącym gatunkiem ludzi którzy nie potrzebują miliona funkcji w telefonie. dla mnie jeśli działałyby moje 4(właściwie 3 bo o z launcher mogę zapomnieć)apki, budzik i internet to mógłbym nie zmieniać telefonu dopóki się nie rozpadnie.