Wpis z mikrobloga

Znajomy jeździ na szosie już kilka miesięcy, dziś chwali się przejechaniem 50 km xD i to dosłownie, napisał post jakby zdobył Mount Everest i jeszcze "da się?" xD
A karyny (już blisko ewolucji do Grażyny) komentują " jesteś niemożliwy", "masakra" i takie tam xD
Super wyprawa bulwo 50 km to dwie godziny jazdy lekko
#rower #szosa #rakcontent
  • 102
  • Odpowiedz
@Jakub_Puchatek: a mnie #!$%@?ą tacy kolesie, którzy zamiast olać to co im się nie podoba, muszą wyrzucać z siebie stek bzdur i wyrzutów :) ktoś jeździ 50km i się tym chwali? zajebiście, to jego everest, w tym sezonie 50km, za rok 100km, za dwa 200km, a wam zostanie tylko wylewanie żółci na mirko
  • Odpowiedz
@No25: @rybiksystemowy: @Jakub_Puchatek: @Baczy: @Infrass: Oj koledzy zrozumcie że chodzi mi o to chwalenie się( ͡° ͜ʖ ͡°) jak zaczynał to mówię trzymam kciuki bo fajnie że ktoś znajomy jeździ ale teraz przejazd 20km i wpis o tym na fb, 50km i mega wpis ze zdjęciem. Przecież to nic niesamowitego a 50km to dziecko przejedzie na góralu jak
  • Odpowiedz
JA #!$%@? JAK MNIE #!$%@?Ą TAKIE CIOTY, NO #!$%@?. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY ROWERZYSTA NAJWIEKSZE DYSTANSE NA SWIECIE OO JAKI DŁUGI, PODKREŚLAM DŁUGI DYSTANS.

@Jakub_Puchatek: To o mnie.
  • Odpowiedz
@ninetyeight:
50 to ja zrobiłem na 16 letnim góralu z komunii kiedy zaczynałem powoli jeździć na rowerze i ważyłem jeszcze 120kg. Zajeło mi to 3h 30min a jak wróciłem do domu to byłem #!$%@? na dwa dni

teraz na szosie to wstyd by mi było 50 wrzucać na fejsbuka, 100 to jeszcze można po karyny polajkują :D
  • Odpowiedz