Wpis z mikrobloga

#programowanie #android #mikroreklama #szkola #gimbaza #studbaza

Hej mirki i mirabelki. Napisaliśmy z kumplem apkę do "kreatywnej pomocy" podczas sprawdzianów/egzaminów. Zasada działania jest prosta - instalujecie ze znajomymi aplikację i możecie w łatwy sposób dzielić się odpowiedziami w obrębie jednego pokoju. Z racji tego, że dopiero od niedawna aplikacja dostępna jest do pobrania, szukamy osób chętnych do pobrania i testowania w realnym życiu.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.secens.michal.studentkit
  • 67
@Roballo: No to gdyby ktoś inny to zrobił i chwalił się na mirko, to pewnie jemu zadałbym takie samo pytanie. Nie powstrzymam wszystkich potencjalnych (lub faktycznych) twórców takich aplikacji, ale skoro mam okazję, to chciałbym wiedzieć co tacy ludzie mają w głowach.
@crystaldragon: Mogę rzucić tym kamieniem nawet w siebie jeśli chcesz. Potępiam każde ściąganie/oszukiwanie, nawet kiedy ja ściągałem/oszukiwałem. Poza tym, rzucanie kamieniami odnosiło, się do napiętnowania grzesznika, a nie grzechu - więc Twój komentarz jest słaby. Tworzenie aplikacji ułatwiającej oszukiwanie jest niczym przyszywanie ręki, będącej powodem do grzechu, a nie jej odcinaniem. Szczęść Boże.