Wpis z mikrobloga

MIRKI co mam zrobić w tej sytuacji?

Właśnie skończyła się wizyta matki mojego niebieskiego.

Przyjechała dzisiaj około 10 - ja byłam wtedy na zakupach. Jak wróciłam około 14 to się z nią przywitałam itp ale zastanowiło mnie to, że mój chłopak siedzi przy stole ze spuszczoną głową a ona stoi pod oknem ze skrzyżowanymi rękami.

Ja tam wyjmuję kubek żeby sobie zrobić herbatkę a ona do mnie, że od początku wiedziała, że ja jestem podstępną żmiją i dobrze, że miała mnie na oku, bo ona od początku mnie przejrzała. I se tak stoi złośliwie uśmiechnięta.


I pytam grzecznie o co chodzi, co się stało, bo ja chyba nie ogarniam. A ona do mnie że Daniel jej powiedział, że ja się mniej dokładam do rachunków i czynszu niż on i ona nie pozwoli, żeby jej syn był wykorzystywany przez jakąś siksę. Ja p------e no.


Powiedziałam jej, żeby się nie wtrącała w nasze prywatne sprawy i ja nie zamierzam się przed nią tłumaczyć co i jak. A ona do mnie, że oczekuje ode mnie, że jak najszybciej się wyprowadzę w takiej sytuacji. No i tutaj zapytałam mojego niebieskiego, że wtf i jak to mam się wyprowadzić. No i niebieski się włączył, że absolutnie mam się nie wyprowadzać i powiedział jej, że ma wyjść itp. A stara, że ja nim manipuluję ale to się niedługo skończy i popamiętam ją.

A ten p----ś też nie wiem co myślał chwaląc się mamusi jak wyglądają nasze finanse. Stara wyszła z pianą na ryju, będzie robić gównoburzę przy każdej najbliżej okazji.

Świetna rodzina.

Niebieski pojechał odwieść mamę do domu i nie wraca już od 14:30 co znaczy, że stara z siostrami robią mu teraz pranie mózgu.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

  • 421
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@deroo: Co do sprawiedliwości takie podziału opłat to zależy jak na to patrzeć. Teoretycznie 50/50 jest sprawiedliwe, ale i z drugiej strony podział równy procentowi wypłaty również jest sprawiedliwy w kwestii subiektywnej.. Bo np dla prostego liczenia, mieszkanie to koszt 1000zł, niebieski robi 2K, rozowy robi 1k..
To w 50/50, rozowy musialby oddać 50% swojej wypłaty, a niebieski 25% i można to uznać za niesprawiedliwe, więc podzielić.. 670zł niebieski 33.5%
  • Odpowiedz
@Krolowa_MLWP: Nie trzeba było nazywać obiektu "p-------m", to więcej osób by połknęło tę prowokację.

@r5678: W związku nie istnieje coś takiego jak sprawiedliwy podział finansowy. To jakaś abstrakcja i zawsze mam bekę z p------------h pseudoanaliz. Miłości i zwykłej potrzeby wspólnego życia nie da się przeliczyć na pieniądze.
  • Odpowiedz
@Krolowa_MLWP @PanDominator: gratuluję, brakuje jeszcze, żeby mamusia zaczęła pisać w tym wątku :D

Widać, że robicie postępy bo rano widziałem podobny wątek o tym, że gość jechał 200km do dziewczyny i też się kłócili na mirko xD
  • Odpowiedz
Chciałem pozdrowić wszystkich, którzy się dobrze bawili czytając ten wątek ()

Dziękuje wszystkim, którzy doradzali mirkowi i mirabelce ( ͡ ͜ʖ ͡)

Wielki minus dla wszystkich merytorycznych komentarzy - nie było ich dużo, ale musiałem więcej przwiejać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na koniec pozwolę sobie dodać obrazek ʕʔ
JanuszAndrzejNowak - Chciałem pozdrowić wszystkich, którzy się dobrze bawili czytając...

źródło: comment_2hR0853di6GI11SdU4bort9fRiFbDzOg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
a nie p----------a matka i wykopowi stulejarze.


@tenkeidan: co nie zmienia faktu, że autorka wykopu użyła magicznego stwierdzenia 'uważam, że to sprawiedliwe' co oczywiście nie jest prawdą i o to tu chodzi. A że niebieskie daje się manipulować przez matkę i dziewczynę to inna kwestia.
  • Odpowiedz