Wpis z mikrobloga

MIRKI co mam zrobić w tej sytuacji?

Właśnie skończyła się wizyta matki mojego niebieskiego.

Przyjechała dzisiaj około 10 - ja byłam wtedy na zakupach. Jak wróciłam około 14 to się z nią przywitałam itp ale zastanowiło mnie to, że mój chłopak siedzi przy stole ze spuszczoną głową a ona stoi pod oknem ze skrzyżowanymi rękami.

Ja tam wyjmuję kubek żeby sobie zrobić herbatkę a ona do mnie, że od początku wiedziała, że ja jestem podstępną żmiją i dobrze, że miała mnie na oku, bo ona od początku mnie przejrzała. I se tak stoi złośliwie uśmiechnięta.


I pytam grzecznie o co chodzi, co się stało, bo ja chyba nie ogarniam. A ona do mnie że Daniel jej powiedział, że ja się mniej dokładam do rachunków i czynszu niż on i ona nie pozwoli, żeby jej syn był wykorzystywany przez jakąś siksę. Ja p------e no.


Powiedziałam jej, żeby się nie wtrącała w nasze prywatne sprawy i ja nie zamierzam się przed nią tłumaczyć co i jak. A ona do mnie, że oczekuje ode mnie, że jak najszybciej się wyprowadzę w takiej sytuacji. No i tutaj zapytałam mojego niebieskiego, że wtf i jak to mam się wyprowadzić. No i niebieski się włączył, że absolutnie mam się nie wyprowadzać i powiedział jej, że ma wyjść itp. A stara, że ja nim manipuluję ale to się niedługo skończy i popamiętam ją.

A ten p----ś też nie wiem co myślał chwaląc się mamusi jak wyglądają nasze finanse. Stara wyszła z pianą na ryju, będzie robić gównoburzę przy każdej najbliżej okazji.

Świetna rodzina.

Niebieski pojechał odwieść mamę do domu i nie wraca już od 14:30 co znaczy, że stara z siostrami robią mu teraz pranie mózgu.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

  • 421
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krolowa_MLWP: no cóż - ewidentnie ma kobita jakieś problemy psychiczne, dalej traktuje swojego synka jak niedorozwiniętego 5-latka. Co do tego, że powiedział matce jak wyglądają wasze finanse - to pewnie nie pomyślał, że będzie z tego taka gównoburza. Tak czy siak trochę współczuję takiej przyszłej rodziny.
  • Odpowiedz
Nie wierzylem ze jest na Wykopie tylu stulejarzy, hipokrytow i po prostu miejscami debili.
@Krolowa_MLWP: jesli tak ustaliliscie to spoko, a tesciowa niech sie goni. Troche slabo ze jest takim maminsynkiem i ze nie masz do niego szacunku (nie dziwie sie ;)) dobrze to nie wrozy, ale mam nadzieje ze sie myle.
  • Odpowiedz
@deroo: Kolego widac ze jeszcze akademik albo mieszkanie z mama. Zalozmy ze on zarabia 8k, a ona 2k, a on chce np 80m z dobrym standardem. Takie mieszkanie kosztuje 3k na mc no i ona ma teraz dawac 1,5k czy to on ma jednak mieszkac z nia w 35m bo jej nie stac na wieksze?
  • Odpowiedz
@Krolowa_MLWP: Wykop jak zwykle mnie nie zawodzi. Nie ma niczego dziwnego w tym, że składacie się proporcjonalnie, związek to nie jest kalkulacja pod tytułem "z nim/nią się nie zwiążę, bo za mało zarabia", mniemam, że nikt go siła nie przymuszał do wspólnego mieszkania, poza tym pewnie i tak prowadzenie domu jest na Twojej głowie. A mamusia rąbnięta mocno, współczuję.
  • Odpowiedz
@qusqui21: skrót myślowy
@mrgruszka: mam nerwicę i uczulenie na syndrom pyry. :) Nawet jeśli to bait, to uderza w bardzo ważny punkt naszego (i wykopowego) społeczeństwa. Warto się zastanowić w takiej sytuacji jak my sami traktujemy nasze połówki, z którymi mieszkamy i dzielimy obowiązki. Wiesz, moja matka całe życie pracuje za najniższą krajową w supermarketach. Bo nie ma matury i wstydzi się składać CV w inne miejsca, ale
  • Odpowiedz
@Hypnotoad: ja mam w dupie, czy to bait czy nie bait, bo nie chodzi mi zupełnie o prawdziwość samej opowieści, tylko czepianie się tego aspektu historii przez wykopków. Umówili się tak a nie inaczej? No to tak działa wolny rynek, a lewaki d--a cicho, cytując klasyka.
  • Odpowiedz
@Krolowa_MLWP: Jak się spotkaliśmy tydzień temu we wtorek mówiłaś że od pół roku jesteś sama... Możesz mi powiedzieć co to wszystko ma znaczyć?! Co to za pajac ten @PanDominator. Dzwonię do Ciebie już 15 raz! Odbierz w końcu ten cholerny telefon!
  • Odpowiedz
Kiedyś wracaliśmy w nocy z imprezy i byliśmy mega głodni i on sobie kupił kebaba a mi nie, bo powiedział, że ja już swoją część przebalowałam. Świetnie.


@Krolowa_MLWP: Jak czytam takie teksty, to tylko bardziej doceniam swojego ojca, który mojej matce i mi nigdy nie pozwolił zapłacić rachunku i ostatnie 5zł by wykrzesał, żeby jego kobiety miały dobrze.
Tego typu historie to wyraz nie tylko skrajnego skąpstwa i egozimu ale
  • Odpowiedz
@Krolowa_MLWP: Niby tylko kilka stówek ale to pieniądze których miesiąc w miesiąc nie masz, a które on nadpłaca co miesiąc.Twoja matka też była Twoją slużką przez całe życie bo o Ciebie dbała? Nie chodzi o robienie za niego wszystkiego, tylko PROPORCJONALNIE rozłożyć obowiązki, tak samo ja rozłożyłaś opłaty. Kury domowe zajmują się domem i dziećmi bo facet przynosi pieniądze. Jest równowaga? Jest. A u was nie ma. Mam wrażenie, że
  • Odpowiedz
C-----y bait ale nie rozumiem mirków.
Jak dziewczyna zarabia np 1500 zł a Ty te swoje 15 000 zł, ona mieszkała u matki, Ty u matki, zdecydowaliście że zamieszkacie razem ale z racji ze ona zarabia mniej to placi 500zł a Ty 1000zł. Ok zgoda a potem pretensje i k---a jakieś pisanie że po równo powinno być xD
Nie musieliście się godzić na takie coś i dalej mogliście mieszkać z rodzicami
  • Odpowiedz