Wpis z mikrobloga

MIRKI co mam zrobić w tej sytuacji?

Właśnie skończyła się wizyta matki mojego niebieskiego.

Przyjechała dzisiaj około 10 - ja byłam wtedy na zakupach. Jak wróciłam około 14 to się z nią przywitałam itp ale zastanowiło mnie to, że mój chłopak siedzi przy stole ze spuszczoną głową a ona stoi pod oknem ze skrzyżowanymi rękami.

Ja tam wyjmuję kubek żeby sobie zrobić herbatkę a ona do mnie, że od początku wiedziała, że ja jestem podstępną żmiją i dobrze, że miała mnie na oku, bo ona od początku mnie przejrzała. I se tak stoi złośliwie uśmiechnięta.


I pytam grzecznie o co chodzi, co się stało, bo ja chyba nie ogarniam. A ona do mnie że Daniel jej powiedział, że ja się mniej dokładam do rachunków i czynszu niż on i ona nie pozwoli, żeby jej syn był wykorzystywany przez jakąś siksę. Ja #!$%@? no.


Powiedziałam jej, żeby się nie wtrącała w nasze prywatne sprawy i ja nie zamierzam się przed nią tłumaczyć co i jak. A ona do mnie, że oczekuje ode mnie, że jak najszybciej się wyprowadzę w takiej sytuacji. No i tutaj zapytałam mojego niebieskiego, że wtf i jak to mam się wyprowadzić. No i niebieski się włączył, że absolutnie mam się nie wyprowadzać i powiedział jej, że ma wyjść itp. A stara, że ja nim manipuluję ale to się niedługo skończy i popamiętam ją.

A ten #!$%@?ś też nie wiem co myślał chwaląc się mamusi jak wyglądają nasze finanse. Stara wyszła z pianą na ryju, będzie robić gównoburzę przy każdej najbliżej okazji.

Świetna rodzina.

Niebieski pojechał odwieść mamę do domu i nie wraca już od 14:30 co znaczy, że stara z siostrami robią mu teraz pranie mózgu.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

  • 421
  • Odpowiedz
@Krolowa_MLWP: beka z opki że weszła w związek z jakąś pierdołą i nie potrafi przy takiej bzdurze zachować się jak facet,
beka z mirków dla których idea że strona która zarabia więcej wkłada więcej w wspólny budżet to powód do robienia gównoburzy,
się znacie na życiu jak gówno na poezji
  • Odpowiedz
nigdy w życiu nie powinno się żenić bez wspólnego mieszkania.


@deroo:

Powiedziała masa debili nie mających pojęcia o tym, że według większości badań naukowych, pary które mieszkają ze sobą przed ślubem tworzą później mniej trwałe związki i częściej się rozchodzą.

Pewnie to dlatego, że ktoś, kto chce sprawdzać swojego partnera w taki sposób, jest #!$%@?, niedojrzałym emocjonalnie tchórzem. W sumie istnieją badania, które taką tezę potwierdzają
  • Odpowiedz
nie oburzaj się bo zaangażowałeś się w wątek jak żydzi w złoty pociąg, a dla mnie sztywne 50/50 w związku i inby o rzekomą sprawiedliwość to jeden wielki kek


@bloodcrawler: no mówię, że nie zrozumiałeś o co chodzi
  • Odpowiedz
Powiedziała masa debili nie mających pojęcia o tym, że według większości badań naukowych, pary które mieszkają ze sobą przed ślubem tworzą później mniej trwałe związki i częściej się rozchodzą.


@Slonx: życzę CI abyś był całe życie w jednym trwałym związku, nie ważne że w #!$%@? nieszczęśliwym :P
  • Odpowiedz
Powiedziała masa debili nie mających pojęcia o tym, że według większości badań naukowych, pary które mieszkają ze sobą przed ślubem tworzą później mniej trwałe związki i częściej się rozchodzą.


@Slonx: bo nie mają na sobie bagażu jakim jest formalizacja związku i nie muszą na siłę tkwić w nieszczęśliwym małżeństwie.
  • Odpowiedz
  • 0
@batgirl: Co to ma do rzeczy? Dwoje doroslych ludzi ustala miedzy soba kwestie, ktore ich dotycza. Koniec, kropka. Jezeli koles zagral, tak jak zagral to jest zalosny, a zachowanie matki to juz jakas kompletna paranoja...
  • Odpowiedz
@Krolowa_MLWP: jeżeli to nie bait to na miejscu niebieskiego #!$%@? bym Cię z domu za ten post. Układ macie jak na moje zdrowy, nie widział bym problemu żeby dawać więcej skoro dziewczyna zarabia mniej ale to pranie brudów dyskwalifikuje Cię całkowicie.
  • Odpowiedz