Wpis z mikrobloga

@rafalinho007: 10 - 15 mg, ale na oko, więc może wyjść do 20 mg. Połykam kapsułki. Brak skutków ubocznych przy takiej dawce. Biorę co ~2-3 dzień w zależności od stopnia skomplikowania projektów. Kiedyś próbowałem dawkować codziennie z rana, ale to za krótko działa (nie jesteś "szarp" cały dzień), a dorzucanie po kilku godzinach może się skończyć uzależnieniem - w końcu to stymulant. Dla mnie jest najlepszym na rynku substytutem amfetaminy. Do
@rafalinho007: Nie no... teraz to po prostu faktem połączenia nosa, przełyku i żołądka odkryłeś przede mną tajemnice ludzkiej anatomii. A ten eksperyment z rozpuszczalnikiem wylanym na polimer, jako analogiczna sytuacja do ludzkiej tkanki xD xD xD
Dostałeś jakiś ban na hypku i tutaj gówniakujesz wśród wykopków? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@warrengda: Oj, wiem. Pomysł ominięcie żołądka dla lepszej wchłanialności i lepszej nadżerki. Yeah xD

Do nauki
@kebabzranajaksmietana: Etylo sprawdza się lepiej niż efedryny - mówię to na podstawie własnych doświadczeń. Natomiast faktycznie amfetaminy nic nie przebije, ale do 1 Lipca etylofenidat był najlepszym legalnym substytutem "ścierwa". Teraz jego status prawny jest identyczny jak amfetaminy, ale póki co łatwiej go dostać w sieci. Dla mnie ok. ;-)
@kebabzranajaksmietana: Piszesz takie bzdury, że staram się wszystko tłumaczyć jak najbardziej obrazowo żeby coś do ciebie dotarło. Z gblem chodziło wyłącznie o możliwości neutralizacyjne żołądka.
Napisz na hyperrealu ten pomysł z efedryną w wiadomym dziale i czekaj na salwy śmiechu xD
Ty też piszesz na wykopie więc idąc twoim dziwnym tokiem rozumowania tez masz bana na hyperrealu? wtf( ͡º ͜ʖ͡º) Używali od dawien dawna, bo nie mieli dostępu do informacji takiego jak dzisiaj. Są lepsze substancje np. metylofenidat lub pea.