Wpis z mikrobloga

W świetle ostatnich wpisów Mirasów użalających się nad sobą, doszedłem do wniosku ze jestem idealnym przykładem osoby której Mirki na wykopie nienawidzą ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Żeby od razu sprostować Januszy wszechwiedzących, mój ojciec jest budowlańcem a matka nie pracuje ( ͡º ͜ʖ͡º)

P.S. Żeby dolać oliwy do ognia, zdjęcie zrobione iPhonem. Mam 22 lata a Mesia kupiłem już prawie 3 lata temu i w tym miesiącu odbieram nowego ( ͜͡ʖ ͡€)

Shit storm starts in 3…2…1… ( )

##!$%@? #15kbieda #shitstorm #programista60k #niebieskiepaski #mirko #januszebiznesu
p.....n - W świetle ostatnich wpisów Mirasów użalających się nad sobą, doszedłem do w...

źródło: comment_RPKnLFitiOz7voJftFLAjUU2GA7gJNSm.jpg

Pobierz
  • 292
  • Odpowiedz
nie, w Twoim przypadku nie jest skoro nie potrafisz nawet poprawnie pisać


@kyrre: To trochę nieuzasadniony wniosek. Właśnie dlatego, że skupił się na tym co da mu hajs, a nie na np. niewiele wnoszących do życia zasadach ortografii i interpunkcji, to osiągnął to co osiągnął. To się nazywa specjalizacja. Wcale nie jest rzadkie, że osoby osiągające sukces na jednym polu są w jakimś stopniu dysfukncyjne w innych obszarach.
  • Odpowiedz
polskie 15k, to w UK 60k. Czyli też raczej standard ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@NuGuns: Jeśli piszesz o zarobkach miesięcznych, to nie. W UK ponad £10k / mies nie jest standardem nawet dla informatyków.
  • Odpowiedz
Dawno temu myślałem, że 15k to niezle, teraz #emigracja zarabiam troche ponad te 15k zł , ale gdy zobaczysz domy milionerow albo nawet klasy sredniej to sobiw uswiadamiasz jakim biednym czlowiekiem jestes. Oczywiscie w stosunku do bogoli. PS nowe mercedesy wygladaja jak zabawki chinskie ^^ kawa dobra ! ##!$%@?
  • Odpowiedz
W świetle ostatnich wpisów Mirasów użalających się nad sobą, doszedłem do wniosku ze jestem idealnym przykładem osoby której Mirki na wykopie nienawidzą ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Żeby od razu sprostować Januszy wszechwiedzących, mój ojciec jest budowlańcem a matka nie pracuje ( ͡º ͜ʖ͡º)

P.S. Żeby dolać oliwy do ognia, zdjęcie zrobione iPhonem. Mam 22 lata a Mesia kupiłem już prawie 3 lata temu
  • Odpowiedz
brak potencjału na shitstorm, a ten kubek ze Starbucksa świadczy o zamożności równie mocno jak kubek od dolewki w KFC ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wysuszony: przypomniało mi się jak w podstbazie przy wycieczce do pobliskiego miasta, udawaliśmy się do McDolana. To jakby gwiazdka dwa razy w tamtym roku wypadała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A możliwe że gościu się pomylił i zamiast wpisać 32, to pomyliła mu się dwójka z trojką. A że wyszedł z tego niezły shitstorm to stwierdził że nie ma sensu edytować i lepiej poczytać ból dupy ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz