Wpis z mikrobloga

W świetle ostatnich wpisów Mirasów użalających się nad sobą, doszedłem do wniosku ze jestem idealnym przykładem osoby której Mirki na wykopie nienawidzą ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Żeby od razu sprostować Januszy wszechwiedzących, mój ojciec jest budowlańcem a matka nie pracuje ( ͡º ͜ʖ͡º)

P.S. Żeby dolać oliwy do ognia, zdjęcie zrobione iPhonem. Mam 22 lata a Mesia kupiłem już prawie 3 lata temu i w tym miesiącu odbieram nowego ( ͜͡ʖ ͡€)

Shit storm starts in 3…2…1… ( )

##!$%@? #15kbieda #shitstorm #programista60k #niebieskiepaski #mirko #januszebiznesu
p.....n - W świetle ostatnich wpisów Mirasów użalających się nad sobą, doszedłem do w...

źródło: comment_RPKnLFitiOz7voJftFLAjUU2GA7gJNSm.jpg

Pobierz
  • 292
  • Odpowiedz
Beka z tych piejących z zachwytu przegrywów stulejrzały spuszczających się nad geniuszem OPa - ten sam, albo jeszcze gorszy sort od piszących pod postami fojera/frika "hehe 10/10 ziomeczku za wywoływanie bólu dupki u (...)" xD
  • Odpowiedz
to był 2002 rok. co ty #!$%@? wtedy programowałeś? domki w simsach?


@slawnybloger: xd prychłem ale taka prawda... w 2002 to żeby programować w wieku 10 lat musiałby być kuzynem bila gatesa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@paxton: kupiłeś za swój hajs? bo wiem, ze ludzie właśnie tacy jak Ty, często jeśli nie mają kupowane od rodziców, to po prostu mają start lepszy i to też ich jakoś ustawia (bez hejtu, serio. nie wykorzystanie lepszego startu byłoby debilne, takie jest życie po prostu ;d)
  • Odpowiedz
@paxton: cóż, tak właśnie widzę możliwości w obecnym świecie. Gdybym zapieprzał tyle, co moi rodzice (którzy zaczynali od 0, a zarobili na duży dom, dwa mieszkania i opłacanie stomatologii bratu), byłbym pewnie teraz milionerem. I nie rzucam nic na wiatr, po prostu łeb na karku + praca = bogactwo w dobie internetu i globalizacji. Swiat zrobił się mały, informacje są wszędzie, tylko wyciągnąć rękę. Gratuluję samozaparcia, ja dopiero się go
  • Odpowiedz