Wpis z mikrobloga

W świetle ostatnich wpisów Mirasów użalających się nad sobą, doszedłem do wniosku ze jestem idealnym przykładem osoby której Mirki na wykopie nienawidzą ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Żeby od razu sprostować Januszy wszechwiedzących, mój ojciec jest budowlańcem a matka nie pracuje ( ͡º ͜ʖ͡º)

P.S. Żeby dolać oliwy do ognia, zdjęcie zrobione iPhonem. Mam 22 lata a Mesia kupiłem już prawie 3 lata temu i w tym miesiącu odbieram nowego ( ͜͡ʖ ͡€)

Shit storm starts in 3…2…1… ( )

##!$%@? #15kbieda #shitstorm #programista60k #niebieskiepaski #mirko #januszebiznesu
p.....n - W świetle ostatnich wpisów Mirasów użalających się nad sobą, doszedłem do w...

źródło: comment_RPKnLFitiOz7voJftFLAjUU2GA7gJNSm.jpg

Pobierz
  • 292
  • Odpowiedz
@eXorcist,

ale czy ja to neguję. sam zarabiam nieźle, a stary jeszcze nie jestem.

stwierdzam tylko fakt, że ziomek #!$%@? farmazony, że taki jest gospodarny i przedsiębiorczy, że stać go na merca i kawę ze starbucksa, a prawda jest taka, że pół życia spędził w anglii, gdzie przez większość tego okresu utrzymywali go starzy, a potem załapał się na pracę programisty, bo ktoś zainwestował w biznes jego kumpla, dzięki czemu po
  • Odpowiedz
próbują mu to wszystko obrzydzić, umniejszyć jego rzekomy sukces


@avruk: nie, nie próbują, w tym wpisie o dziwo nie ma w ogóle cebulactwa.

b) starają się udowodnić, że kłamie

nie, po prostu weryfikują informacje. gdyby ludzie przestali wierzyć każdemu na słowo a trochę się zastanowili, wszelkie wałki typu te z garnkami, kołdrami, podszywanie się pod telekomunikacje by nie istniały.

Niestety w dzisiejszym internecie gdzie są same clickbaity albo trolling, trzeba praktycznie
  • Odpowiedz
@slawnybloger: no ja #!$%@?, gościowi się powiodło a mirki zanurzają się w ocean #!$%@? i mu liczą, kiedy zaczął robotę :D no #!$%@? iksde, #!$%@? sie w łby i też idźcie do roboty, może też będziecie mieć na merca. Autorowi gratuluję :)
  • Odpowiedz