Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #zwiazki #pytanie #seks #zdrada

Mam pytanie do Mirków mających dziewczynę oraz tych co w przyszłości planują mieć partnerkę. Czy nie boicie się, że była bolcowana przez stado fagasów na brudstocku albo jak była na erasmusie to codziennie bolcował ją inny południowiec?

Powiedzmy sobie szczerze, często dziewczynom puszczają hamulce gdy są do tego sprzyjające okoliczności, przykładowo:
- jest daleko od domu (rodzinnej miejscowości lub miasta w którym żyje);
- jest pewna tego, że jej seksualne wybryki nie wyjdą na jaw (znajomi i rodzina się nie dowiedzą);
- "romantyczna" atmosfera;
- przystojny i chętny właściciel bolca;
- brak partnera lub jego tymczasowa nieobecność partnera (został w domu).

Takie sytuacje jak erasmus, festiwal muzyczny (niekoniecznie brudstock), wyjazd do pracy za granicę czy wycieczka zagraniczna sprzyjają ryzykownym praktykom seksualnym. Każdy kto był na Erasmusie wie jak się polki tam zachowują, tak samo jest w kurortach w krajach południowych, całkowity zanik hamulców, do tego są otoczone przez egzotycznych facetów, a wiadomo jak to działa na polki, nawet nie trzeba nigdzie jechać bo widać jak w Polsce się kleją do erasmusów. Spytajcie jakiegoś anglika jaką to dziewczynę najłatwiej wyrwać na jedną noc, na przygodny seks, odpowiedź jest jedna: polkę.

Czy z czystym sumieniem puścilibyście dziewczynę na semestr na erasmusa, czy na zbieranie truskawek czy inne sezonowe prace zagranico lub wycieczkę zagraniczną?

Wiadomo, jak dziewczyna się puszcza gdy nie ma chłopaka to tragedii nie ma bo w sumie to jej sprawa co tam robiła, ale z drugiej strony jak masz świadomość, że kiedyś twoja dziewczyna był na ersmusie to musisz sobie zdawać sprawę, że z dużym prawdopodobieństwem miała niezły maraton przez ten semestr na ersmusie.

Jak do tego podchodzicie, jak z tym sobie dajecie radę?
G.....2 - #rozowepaski #zwiazki #pytanie #seks #zdrada 

Mam pytanie do Mirków mają...

źródło: comment_XqJ1cUyz10r4RmXW5p4ZRaz3CcLPHPAA.jpg

Pobierz
  • 147
Aż dziwne, że jest tyle facetów co takie dziewczyny by zaakceptowali. Seks w związku jest normalnością i nikt tu nie wymaga 20paro letniej dziewicy. Ale żeby akceptować ru*anie się z przypadkowymi facetami, przygodny seks? Co się stało z tym światem, kiedy to popuszczanie szpary jest akceptowane w społeczeństwie, wtf.

tez pewnie bolcowales niejedna i co z tego?


@Jestem_Tutaj: No akurat nie, jestem prawiczkiem.

Sexy to jedna z potrzeb człowieka


@Jestem_Tutaj:
@Gaki1992:

No akurat nie, jestem prawiczkiem.

( ͡° ͜ʖ ͡°) jeżeli Twój login wskazuje na wiek to współczuje. Straciłeś jakieś 5-6 lat życia.

Tak, ale są inne sposoby zmniejszenia napięcia seksualnego niż popuszczanie szpary z przypadkowo napotkanym facetem.


Nie boli Cie jeszcze ręka?

Zalecam się zapoznać, przeszłość ma zawsze ogromny wpływ na przyszłość, z przeszłości dziewczyny można "wyczytać" jaką będzie partnerką/żoną.


Śmiem twierdzić że to własnie taka
@Gaki1992:

I to jest straszne, coś tak intymnego, zarezerwowanego dla dwojga zakochanych [..]


Już nie zdążyłem edytować. W jakiej instrukcji jest napisane, że zarezerwowanego dla DWOJGA ?!

edit:/
@zirytowana_plaszczka: teraz widzę, ehh, trzeba iść na przerwę ;)
@Gaki1992: Pomijając fakt, że to co piszesz to stek bzdur i stereotypów.
Jaką ci robi różnicę, czy i z kim spała wcześniej twoja dziewczyna? Dziewczyna to nie mydło, nie zużywa się.

Tzn. ja właściwie się domyślam, po prostu boicie się, że dziewczyna, która ma jakieś minimalne doświadczenie zorientuje się, że jesteście słabi w łóżku. Dziewica nie, bo nie będzie miała z nikim porównania, uzna, że jak jest niefajnie to tak po
I to jest straszne, coś tak intymnego, zarezerwowanego dla dwojga zakochanych ludzi jest teraz zabawą.


@Gaki1992: Przecież takie podejście to coś nowego w długiej historii świata i jest rzeczą typowo kulturową a te ewoluują a historia kołem się toczy.
Dziewczyna to nie mydło, nie zużywa się.


@janeeyrie: Zużywa się. Badania socjologiczne pokazują to, co z pokolenia na pokolenie przekazywały nam nasze babcie. Unikać rozwiązłych kobiet. Do tego podejdźmy do tego zdroworozsądkowo - wiążąc się z laską która miała 30 partnerów biorę też cały bagaż zachowań jej partnerów. O ile wyższe jest ryzyko zakażenia chorobami typu HPV. Pisałem także o tym w moim poście o tinderze, że trudniej takiej dziewczynie o
Lol, dziewczyna to nie rzecz i nie twoja własność, może pozwól jej samej o sobie decydować.


@janeeyrie: Jasne że dziewczyna nie należy do mnie, ale ja też nie należę do niej i niech nie oczekuje ode mnie zaangażowania w związek. Może wpadać na seks co tydzień ale zaraz po niech zamawia taxi i wraca do siebie. Na nic więcej niż seks-znajoma się nie nadaje.

Klasycznie - to kobiety decydują czy zgodzić
@CyganskiKsiaze: Byłam, zachowywały się normalnie, te które nie miały chłopaka czasem próbowały się z kimś spotykać na miejscu (w tym ja), reszta głównie zajmowała się nauką i zwiedzaniem, okazjonalnie piliśmy piwo z miejscowymi.

uważasz, ze kobieta ktora dawała dupy komu popadnie, to dobry materiał na żonę?


Tego nie wiem, ale myślę, że nie ma żadnej reguły. Jak się wyszumiała to pewnie jest nawet mniejsza szansa, że zdradzi, niż laska która do