Wpis z mikrobloga

@tigereg-bo-rucha-motzno: Niestety nie popieram niesprawiedliwego, gdy pijak który chlał całe życie dostaje 800zł zapomogi, a pani która pracowała przez 40lat życia dostaje 900 - 1000zł ; )) Tego nie popieram. Chociażby jest tak w polsce i to w wielu przypadkach. Fakt, bez socjalizmu nie będzie cywilizacji i tak to fundament.
  • Odpowiedz
@tigereg-bo-rucha-motzno: administracja jest jaka jest, liczba urzędników jest jaka jest, prawo podatkowe jest jakie jest - czyli #!$%@? i to bardzo, prawo karne również, niestety.
@ja_tu_tylko_na_chwile: jego zdaniem tak i w sumie jest trochę racji bo bez socjalizmu wiele osób by po prostu nie dawało sobie rady w życiu i po prostu żyło w skrajnej biedzie i wykluczeniu.
  • Odpowiedz
@Luka_Wars:

Czyli nawet nie wiesz, ile obiady szkolne kosztują. I jak już liczysz to pamiętaj, że dzielisz przez 5 dni szkolnych a nie 7 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No to jedziemy panie Banach. 40 zł / średnio 21 dni w miesiącu wychodzi
  • Odpowiedz
@ja_tu_tylko_na_chwile:

mam 20+ i bardziej ułożony światopogląd niż nie jeden z was, co jest szczerze mówiąc żałosne...

@dawidrayan: nie jest utopią, bo na socjalizmie opiera się funkcjonowanie obecnej ekonomii, problem polega na tym, że takie pajace jak korwinowcy itp. nie dostrzegają problemu na szczeblach administracyjnych, bo gdyby był on rzetelny to muslimy zwijałyby manatki, a rodzimi/zaakceptowani obywatele mieliby same udogodnienia o ile nie unikaliby pracy, chyba, że ich
  • Odpowiedz