Wpis z mikrobloga

@bk88: Tytuł okien zmaksymalizowanych. Jak nic nie ma to jest napis Pulpit. Dodatkowo w każdym rogu ma ustawione "gorące krawędzie", więc jak dojadę do napisu Pulpit to wyświetla mi się whisker-menu.

@opiekacz: Nawet ładne. Tapety mi variety pobiera z automatu, więc do końca sam ich nie wybieram.

@sabtuzdeamon: Do maca to w cholerę rzeczy tu brakuje. Nawet launcher na dole działa inaczej i nie ma globalnego menu. Po za
Pobierz Kryspin013 - @bk88: Tytuł okien zmaksymalizowanych. Jak nic nie ma to jest napis Pulp...
źródło: comment_GT5kKsBqCX2sPrdeQXCreB0r3Y1kljBU.jpg
@ArturoMaran: Tapety mam z Variety, więc jak coś to polecam

A tu masz linka http://alpha.wallhaven.cc/wallpaper/19502

@Synekdocha: Przy 1920x1080 ikonki na pasek sam staram się wrzucać żeby pusto nie było. I bardzo dużo z nich korzystam bo jest to wygodniejsze niż ikonki na pasku z oknami. A co do docków to mam tak samo ale zauważyłem że bardzo dużo osób korzysta z planka i sam postanowiłem sprawdzić... Jest super.

Po za
Pobierz Kryspin013 - @ArturoMaran: Tapety mam z Variety, więc jak coś to polecam

A tu masz...
źródło: comment_Y6ThBivlLuZI3oFLi4t8tWYSYGnExAuq.jpg
@qwelukasz: dystrybucja tutaj nie ma znaczenia za bardzo ale jak chcesz wiedzieć to xubuntu. Środowisko to xfce4 a pasek na dole to plank. Przezroczystość górnego paska osiągnąłem dosłownie ustawiając go na maksymalną przezroczystość :P