Wpis z mikrobloga

MIRCZĘ chcę się z Wami czymś podzielić. Mam nietypowe hobby. Raz do roku będąc w Licheniu chodzę od stoiska do stoiska i szukam najbardziej obciachowego gadżetu, największej cepeliady jaka istnieje. Oczywiście w mojej kolekcji znajduje się klasyka polskich domów, czyt. Matka Boska Z Odkręcaną Koroną, w zeszłym roku przywiozłem zdjęcie golgoty z migoczącymi diodami ledowymi dookoła, wraz z zegarkiem (piękny wyrób, do poprawnego działania potrzebowało 4 baterii AA! W tym roku poszedłem w klasykę. Drewno jest ponadczasowe, a otaczająca fauna i flora tylko dodaje uroku temu...dziełu. Zwracam uwagę na to co w tle papieża - Giewont, pomimo że kupione w Licheniu. Przed Państwem: PAPIEŻ NA KONARZE, PRZY OSTROKRZEWIE, DOOKOŁA ŚLIMAK, ZMUTOWANA BIEDRA I SZUCZNY PTAK! Cudowne jak woda z Lichenia!

SZACH MAT ATEIŚCI!

Jeżeli będziecie zainteresowani mogę wrzucić moje poprzednie zdobycze, takie jak - różowy wiatrak i bazylika licheńska na sztaludzie

#patologiazewsi #heheszki #niewiemjaktootagowac
kozlak_drinker - MIRCZĘ chcę się z Wami czymś podzielić. Mam nietypowe hobby. Raz do ...

źródło: comment_vq7BYBGuigDxCJhrobDmvLrVqVvkZvVH.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
@CzapkaG: cele mych corocznych wizyt opisałem w poprzednim komentarzu, a co do cen to akurat ciekawe pytanie. Papież na konarze kosztował 17 zł, różowy wiatrak 8. Chciałem zakupić taki obraz 3d (zależy jak spojrzysz to widzisz dwa obrazy) albo Jezusa pośród owiec, albo Jezusa w kosmosie trzymającego Ziemię - ale on już kosztował 35 jakoś, więc odpuściłem. Ceny badziewia to przeważnie 10-20-30 zł zależy od wielkości i ilości "ozdób". Najczęściej powtarzającym
  • Odpowiedz
@kozlak_drinker: Wiedziałem że dewocjonalia to dobry biznes ( ͡° ͜ʖ ͡°) Promocja na Ratzingera mnie szczególnie też nie dziwi ale brzmi śmiesznie. Nie sprzedają Natanka na wieży broniącego się przed smokami?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz