Wpis z mikrobloga

MIRCZĘ chcę się z Wami czymś podzielić. Mam nietypowe hobby. Raz do roku będąc w Licheniu chodzę od stoiska do stoiska i szukam najbardziej obciachowego gadżetu, największej cepeliady jaka istnieje. Oczywiście w mojej kolekcji znajduje się klasyka polskich domów, czyt. Matka Boska Z Odkręcaną Koroną, w zeszłym roku przywiozłem zdjęcie golgoty z migoczącymi diodami ledowymi dookoła, wraz z zegarkiem (piękny wyrób, do poprawnego działania potrzebowało 4 baterii AA! W tym roku poszedłem w klasykę. Drewno jest ponadczasowe, a otaczająca fauna i flora tylko dodaje uroku temu...dziełu. Zwracam uwagę na to co w tle papieża - Giewont, pomimo że kupione w Licheniu. Przed Państwem: PAPIEŻ NA KONARZE, PRZY OSTROKRZEWIE, DOOKOŁA ŚLIMAK, ZMUTOWANA BIEDRA I SZUCZNY PTAK! Cudowne jak woda z Lichenia!

SZACH MAT ATEIŚCI!

Jeżeli będziecie zainteresowani mogę wrzucić moje poprzednie zdobycze, takie jak - różowy wiatrak i bazylika licheńska na sztaludzie

#patologiazewsi #heheszki #niewiemjaktootagowac
kozlak_drinker - MIRCZĘ chcę się z Wami czymś podzielić. Mam nietypowe hobby. Raz do ...

źródło: comment_vq7BYBGuigDxCJhrobDmvLrVqVvkZvVH.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
@kozlak_drinker: A byłeś w Świebodzinie? Tam też jest kosmos ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam mam metalową figurkę Jezusa, która wygląda jakby ją odlewał Maciek z Klanu po LSD. Były też lepsze gadżety, ale szkoda mi było hajsu :v
  • Odpowiedz
@Funky666: bardzo prawilny dżizas! Dzisiaj zastanawiałem się między tym właśnie okazem, a obrazem 3d. Obrazek, w ramce jak z jednej strony spojrzysz - Jezusek co przy owieczkach, a z drugiej strony Jezusek na świat spogląda z kosmosu. Ale ponad 20 ziko kosztowało i zrezygnowałem

@CyganskiKsiaze: Nie posiadam takowej, ale chyba już chcę iks de

@dziado: złota róża była w domu kiedyś, ale nie należała do moich zbiorów była bo
  • Odpowiedz
@kozlak_drinker: Bodajże za 10 blach mieli jeszcze świecącego dżizasa, ale też mi było szkoda :/ Dodatkowo koszulki ze zdjęciem tego ich #!$%@? Aragorna (chyba ze 30-40 zł) i cała masa innego badziewia. Ale ten przynajmniej jeździ ze mną teraz dumnie autem :-)
  • Odpowiedz
@Funky666: ja polowałem długi czas na peleryne z krzyżem! Była jakaś taka ich akcja, że te grupy radiomaryjne zrobiły sobie jakiś odłam... radykalniejszy jeszcze bardziej i oni #!$%@? w takich czerwonych pelerynach z kryżem, jakoś to koło się nazywało. Okazało się, że trzeba tam chyba było zapłacić, żeby do nich należeć i się zapisać i wtedy dostawało się dopiero tę wymarzoną czerwoną pelerynę z krzyżem! W sumie to albo krzyż albo
  • Odpowiedz
@kozlak_drinker: o stary! ryczę ze śmiechu od 10 minut, komentarze i różowy wiatrak też mnie rozwaliły. Jak byłam mała to marzyłam o maryjce-bidonie świecącejwnocy - pamiętam, że nawet w moim kościele był kiedyś konkurs, w którym można było taką wygrać ale oczywiście ze mnie przegryw to się nie udało :(
  • Odpowiedz