Wpis z mikrobloga

MIRCZĘ chcę się z Wami czymś podzielić. Mam nietypowe hobby. Raz do roku będąc w Licheniu chodzę od stoiska do stoiska i szukam najbardziej obciachowego gadżetu, największej cepeliady jaka istnieje. Oczywiście w mojej kolekcji znajduje się klasyka polskich domów, czyt. Matka Boska Z Odkręcaną Koroną, w zeszłym roku przywiozłem zdjęcie golgoty z migoczącymi diodami ledowymi dookoła, wraz z zegarkiem (piękny wyrób, do poprawnego działania potrzebowało 4 baterii AA! W tym roku poszedłem w klasykę. Drewno jest ponadczasowe, a otaczająca fauna i flora tylko dodaje uroku temu...dziełu. Zwracam uwagę na to co w tle papieża - Giewont, pomimo że kupione w Licheniu. Przed Państwem: PAPIEŻ NA KONARZE, PRZY OSTROKRZEWIE, DOOKOŁA ŚLIMAK, ZMUTOWANA BIEDRA I SZUCZNY PTAK! Cudowne jak woda z Lichenia!

SZACH MAT ATEIŚCI!

Jeżeli będziecie zainteresowani mogę wrzucić moje poprzednie zdobycze, takie jak - różowy wiatrak i bazylika licheńska na sztaludzie

#patologiazewsi #heheszki #niewiemjaktootagowac
kozlak_drinker - MIRCZĘ chcę się z Wami czymś podzielić. Mam nietypowe hobby. Raz do ...

źródło: comment_vq7BYBGuigDxCJhrobDmvLrVqVvkZvVH.jpg

Pobierz
  • 76
@goferek: JAK MOŻNA NIE ZNAĆ MATKI BOSKIJ Z ODKRĘCANĄ KORONĄ!? CZY TYMASZ GODNOŚĆ I ROZUM CZŁOWIEKA JA SIĘ PYTAM!? xD jak będzie większe zainteresowanie to pokażę:

- MATKO BOSKO Z ODKRĘCANĄ KORONĄ
- RÓŻOWY WIATRAK, OSTROKRZEW, ZDJĘCIE BAZYLIKI I PAPIEŻA NA SZTALUDZE I BIEDRONKA NA KAMIENIU!
- PAPIEŻ POD DĘBOWĄ PALMĄ

to tak na początek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@franaa: moja babcia lubi się tam przejechać w celu modlitwy raz do roku, jako dobry wnuk zawożę, ale obieram raczej kierunek straganowy, aby dać upust swoim chorym żądzom! ( ͡° ͜ʖ ͡°) osobiście jestem osobą wierzącą, ale tego miejsca serdecznie nie polecam i odradzam.

dodaję kolejny okaz na dziś - czyli wspominany już różowy wiatrak - jest to pamiątka z przed 2 lat albo kupiona rok temu,
kozlak_drinker - @franaa: moja babcia lubi się tam przejechać w celu modlitwy raz do ...

źródło: comment_iN6rK9YgjvDPHzM5cKjCFECWtjHvXIuW.jpg

Pobierz
@Wight > moja babcia lubi się tam przejechać w celu modlitwy raz do roku, jako dobry wnuk zawożę, ale obieram raczej kierunek straganowy, aby dać upust swoim chorym żądzom! ( ͡° ͜ʖ ͡°) osobiście jestem osobą wierzącą, ale tego miejsca serdecznie nie polecam i odradzam, lycheń dla mnie to taki disneyland dla katolików (i to nawet nie wszystkich).

powyżej znajdziesz, licheński różowy wiatrak, następny w kolejce jest papież