Wpis z mikrobloga

MIRCZĘ chcę się z Wami czymś podzielić. Mam nietypowe hobby. Raz do roku będąc w Licheniu chodzę od stoiska do stoiska i szukam najbardziej obciachowego gadżetu, największej cepeliady jaka istnieje. Oczywiście w mojej kolekcji znajduje się klasyka polskich domów, czyt. Matka Boska Z Odkręcaną Koroną, w zeszłym roku przywiozłem zdjęcie golgoty z migoczącymi diodami ledowymi dookoła, wraz z zegarkiem (piękny wyrób, do poprawnego działania potrzebowało 4 baterii AA! W tym roku poszedłem w klasykę. Drewno jest ponadczasowe, a otaczająca fauna i flora tylko dodaje uroku temu...dziełu. Zwracam uwagę na to co w tle papieża - Giewont, pomimo że kupione w Licheniu. Przed Państwem: PAPIEŻ NA KONARZE, PRZY OSTROKRZEWIE, DOOKOŁA ŚLIMAK, ZMUTOWANA BIEDRA I SZUCZNY PTAK! Cudowne jak woda z Lichenia!

SZACH MAT ATEIŚCI!

Jeżeli będziecie zainteresowani mogę wrzucić moje poprzednie zdobycze, takie jak - różowy wiatrak i bazylika licheńska na sztaludzie

#patologiazewsi #heheszki #niewiemjaktootagowac
Pobierz kozlak_drinker - MIRCZĘ chcę się z Wami czymś podzielić. Mam nietypowe hobby. Raz do ...
źródło: comment_vq7BYBGuigDxCJhrobDmvLrVqVvkZvVH.jpg
  • 76