Wpis z mikrobloga

Trwają właśnie zawody Double Ultra Triathlon - 7,6 km pływania, 380 km jazdy na rowerze i 84.4 km biegu.
Startuje w nich nasz rodak Adam Sułowski i radzi sobie póki co wyśmienicie, jest na drugim miejscu (40 zawodników).
Taguję #weganizm bo "Strąkman" jest weganinem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
http://www.triatlon-ms.si/index.php?lang=en&option=news


#sport #wegetarianizm
  • 8
@Gwaihir: Otaguj #weganizm bo jeden z zawodników nie je mięsa. To może jeszcze otaguj #homoseksualizm bo może któryś woli partnerów tej samej płci, #gry bo znajdą się amatorzy grania i #idiotyzm bo któryś może mieć IQ sporo poniżej przeciętnej. No i koniecznie otaguj #prawo i #crossfit bo jak tam jest jakiś gej i w dodatku weganin to z pewnością jest też studentem prawa i uprawia crossfit.
@Gwaihir: chwała Adamowi. Ale jakby był gejem, to tagowałbyś #neuropa, tylko po to, żeby wywołać ból dupy u konserwatystów? Jak dla mnie, to umniejszasz jego sukces. Po jakiego wała dopisujesz go do walki wege vs reszta świata? Przecież on tego nie robi dla twojej ideologii. To jest sport. Robi to dla wyniku i własnej satysfakcji. A ty go sobie dopisujesz do ideologicznego portfolio, chociaż sam triathlon (newet zwykły, a nie
Ale jakby był gejem, to tagowałbyś #neuropa, tylko po to, żeby wywołać ból dupy u konserwatystów?


@A_F_S: Nie, bo nikt pod wpisami o homoseksualizmie nie pisze "pedał nie dałby rady zrobić ironmana".

Jak dla mnie, to umniejszasz jego sukces.


To może weź kilka lekcji logiki.

Po jakiego wała dopisujesz go do walki wege vs reszta świata?


Bo dziwnym trafem, po weganach można sobie jechać bezkarnie, ale w drugą stronę to
Nie, bo nikt pod wpisami o homoseksualizmie nie pisze 'pedał nie dałby rady zrobić ironmana'


@grecki: czyli twoje dobieranie tagów zależy nie od treści, ale od tego kto i kiedy cię obraża? No ciekawe. Według mnie nie tagowałbyś #neuropa z innego powodu - jesteś ideologicznie zacietrzewiony w temacie wege, a nie homo.

To może weź kilka lekcji logiki.


Zaproponuj nauczyciela i podaj jego stawki. Obawiam się jednak, że mogę w ten
jesteś ideologicznie zacietrzewiony w temacie wege


@A_F_S: Można to tak nazwać. Uważam moje argumenty za ważniejsze od #!$%@? "gdzie mienso" ;)

Obawiam się jednak, że mogę w ten sposób trafić na zajęcia z wege-logiki, która z normalną będzie miała tyle wspólnego, co wege-rumsztyk z normalnym rumsztykiem (czyli wyłącznie podobną nazwę).


Jeżeli "normalna" logika dyktuje, że dieta wegańska jest "be", ale #!$%@? odciętych cycków jest ok, to tak, podziękuję za "normalną" logikę.