Wpis z mikrobloga

Hej,

Jestem tu na mirko od pewnego czasu ale chciałem z tego konta incognito opisać wam mój chyba z-----y problem.
W październiku mamy z żoną 6 rocznicę ślubu, mamy też śliczną córeczkę lvl4 :)
Moją żonę poznałem w LO mając niecałe 18 lvl ślub braliśmy w wieku 21 lat. Jesteśmy oboje z pod znaku #chrzescijanstwo i chcieliśmy wytrwać w seksie do ślubu :) nie było łatwo ale...udało się. S--s i mieszkanie razem po ślubie. Jak się później okazało był to d.dobry wybór, oboje jesteśmy szczęśliwi, szanujemy się, #s--s jest udany itp. itd.

Do sedna. Miałem jedyną kobietę w życiu, tylko z nią uprawiałem s--s. Niestety coraz częściej mam myśli jak to by było pobzykać się z inną laską jak to w ogóle jest? czy jest różnica? z ciekawości kurde...
Pracuję jako PH i gdybym chciał to z łatwością nawiązał bym krótkotrwałą relację z ekspedientką....
Ciekawość jest silna ale moja stuleja wierności większa...wiem, że nie warto dla tego 1 skoku w bok ryzykować udane małżeństwo ale czasem mam ochotę spróbować...z tego wszystkiego miałem założone konto na #tinder i #badoo przez 3 dni, odezwało się parę dup ale...czułem wyrzuty sumienia i usunąłem to g---o...k---a...sam nie wiem....chyba jestem p------y
warto?
#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #pytanie
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@loginpytajacymirkow: I co Ci da ze napiszą ze nie warto skoro i tak bedzie Cie to dręczyć poki sam nie spróbujesz? Prędzej czy pozniej pękniesz, moze nie teraz ale za miesiac, rok lub pięć. Myslisz o tym, juz kombinujesz i w sumie nie wiem czego innego sie spodziewałeś. Ślub z pierwsza i jedyna partnerka to prosta droga do zdrady.
  • Odpowiedz
@Retrospekcja: dokładnie, dlatego uważam że najlepiej by zrobił gdyby szczerze o tym porozmawiał z partnerką, a nie szukał wsparcia u mirków co by mu napisali powody, żeby tego nie robił, skoro się już sam nie jest w stanie przekonywać i inni muszą to robić, to ciężko będzie mu to powstrzymać. Szkoda.
  • Odpowiedz
@loginpytajacymirkow: kiedyś miałam podobne rozkminy - tyle tylko, że mój związek się rozpadał. Nie zdradziłam, ale odeszłam. Co do seksu - czy jest różnica? I jest i nie - s--s jako akt taki sam. Czy warto ryzykować dobry związek, żeby sprawdzić? Moim zdaniem nie. Lepszy s--s będziesz miał przez chwilę (bo coś nowego), a później będzie to samo. Nie jest pewne czy będziesz miał lepszy związek z tą nową osobą.
  • Odpowiedz
@loginpytajacymirkow: Rozkmin sobie jak sam byś się poczuł w takim przypadku ( ͡° ʖ̯ ͡°) jeśli jest dobrze to ok, to był twój wybór żeby tak młodo mieć zonke wiec cumplu! Szanuj to co masz, może postaraj się urozmaicić coś to zwykle b------o, pokaz jej co dokładnie Cie mocniej podkreca i powodzenia w wytrwałości!
  • Odpowiedz
@loginpytajacymirkow: ee z każdym człowiekiem jest to samo, ta sama historia "uczuć" i "odczuć", tyle że to odskocznia od tej rutyny i przyzwyczajenia, co po czasie znowu będzie tym samym co z obecną. nic wartego do grania, a wytrwałości tym bardziej nie uczy. masz charakter czy żeś baba co jak ma problem to innego szuka i "zakochuje" sie w innym? o hipokryzji nie wspomne.
  • Odpowiedz
@loginpytajacymirkow: Przypadkowa baba nic o Tobie nie wie, jedyne co Ci doda powera to że to coś innego. Żona zna Cię dobrze - wie co lubisz, w jakich pozycjach, gdzie Cię dotknąć żeby Cię porządnie uruchomić (każdy człowiek ma swoje czułe miejsca i nie mówię tu o genitaliach). Jest sens?
  • Odpowiedz
@loginpytajacymirkow: W jednym z filmów było coś takiego, że ze zdrada to takie 80 do 20. Czyli u innej masz 20% a u obecnej 80% tego co Cię zadowala. To głównie kwestia wypracowanych kompromisów i akceptacji wzajemnych przyzwyczajeń i wad. Tylko ciężko jest to dostrzec na codzień bo ma się drugą osobę przy sobie i trudność ze zdobyciem obiektywnego punktu widzenia.
Proponuję Ci, jeśli chcesz uniknąć zdrady, następujące drogi:
-
  • Odpowiedz