Wpis z mikrobloga

Tak od nosnie wczorajszego mojego wpisu: http://www.wykop.pl/wpis/13975313/#!$%@?-musze-sie-gdzies-wyzalic-jestem-ze-swoja-kob/

Powiem wam, ze mam mega nerwa i jestem strasznie roztrzesiony, wiec z gory przepraszam za jakiekolwiek bledy itd. Otoz wczoraj postanowilem posledzic moja luba, wiec tak:
17:20 - stalem pod jej domem i czekalem, az wyjdzie i pojedzie do kolezanki (tak mi napisala smsa)
17:50 - wsiadla do auta i pojechala ok. 7km - w miejsce gdzie nie ma zadnej, ale to zadnej kolezanki, trzymalem caly czas bezpieczna odleglosc i jechalem kumpla autem
18:15 - zatrzymala sie i udala sie do domu i to na pewno nie rodziny czy tez jakies kolezanki
22:20 - opuscila ten i udala sie do siebie (caly czas mi piszac, ze jest u kolezanki...
22:35 - wrocila do domu, napisala mi wiadomosc ze jest zmeczona i jest spiaca
23:20 - postanowilem wrocic do domu i z rana pod jechac pod dom, w ktorym byla
Nastepnego dnia:
7:00 - juz bylem pod tym tajemniczym domem i obserwowalem kto z niego wychodzi
10:10 - wyszedl typek wiek ok. 26 lat, widac ze bogaty, dobre ubrany, dobre auto itd.

Mirki jestem pewien ze ta szmata mnie zdradza... Siedze w domu i mam niesamowita #!$%@?, cos mnie strzela i za bardzo nie wiem co zrobic. Wiec Mirki pomozcie mi, co mam zrobic, aby ja to najbardziej za bolalo ? Zdecyduje sie na najbardziej rozsadne i najbardziej zaplusowane rozwiazanie... Chce sie na niej bardzo odegrac. #pomocy #zdrada #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 195
@EmilDamian: opowiem Ci cos. Moj przyjaciel miał dziewczyne 4 lata. Potem zaręczyny, jako ze ich znajomi maja dom weselny ślub miał byc szybko. Itd itp. Nieważne. Przygotowania do ślubu, oni zdjecia na fejsa wrzucają jacy zakochani. Chłopak przystojny, dziewczyna mega hot. Byli na prawdę fajna para. I nagle pojawił sie lekarz na choryzoncie, akurat ona pracowała w przychodni. Zaczęło robic sie dziwnie, ona jakos dziwnie sie zachowywała, kolega był z kumplami
@EmilDamian: Wołasz, to odpowiadam - chłopie szanuj się. @Gixaar dobrze prawi i wódki polać mu.
Gadanie na nią nic nie zmieni, robienie z siebie ofiary też nic Tobie nie da, a robienie jej na złość - po #!$%@?. Ja bym się rozstał mówiąc, sorry coś nam nie trybi ostatnio i niestety chyba to nie to, może friendzone? :).
I najważniejsze - nie wygaduj na nią wśród znajomych, rodzinie, nikomu - było
@EmilDamian: Kolego narazie to duża rolę u Ciebie grają emocje i #!$%@?. Moja rada jest taka żebyś troszkę ochłonął, pogadaj z kumplem do którego masz zaufanie o całej sytuacji, jak on to widzi itp. Jest szansa ze podpowie Ci co dalej robić, a może Ci powie odrazu ze wiedział to od dawna tylko bał/nie chciał być odpowiedzialny za rozpad Twojego zwiazku. Tak jak koledzy piszą czeka Cię poważna decyzja..
" Ciało