Wpis z mikrobloga

Tak od nosnie wczorajszego mojego wpisu: http://www.wykop.pl/wpis/13975313/#!$%@?-musze-sie-gdzies-wyzalic-jestem-ze-swoja-kob/

Powiem wam, ze mam mega nerwa i jestem strasznie roztrzesiony, wiec z gory przepraszam za jakiekolwiek bledy itd. Otoz wczoraj postanowilem posledzic moja luba, wiec tak:
17:20 - stalem pod jej domem i czekalem, az wyjdzie i pojedzie do kolezanki (tak mi napisala smsa)
17:50 - wsiadla do auta i pojechala ok. 7km - w miejsce gdzie nie ma zadnej, ale to zadnej kolezanki, trzymalem caly czas bezpieczna odleglosc i jechalem kumpla autem
18:15 - zatrzymala sie i udala sie do domu i to na pewno nie rodziny czy tez jakies kolezanki
22:20 - opuscila ten i udala sie do siebie (caly czas mi piszac, ze jest u kolezanki...
22:35 - wrocila do domu, napisala mi wiadomosc ze jest zmeczona i jest spiaca
23:20 - postanowilem wrocic do domu i z rana pod jechac pod dom, w ktorym byla
Nastepnego dnia:
7:00 - juz bylem pod tym tajemniczym domem i obserwowalem kto z niego wychodzi
10:10 - wyszedl typek wiek ok. 26 lat, widac ze bogaty, dobre ubrany, dobre auto itd.

Mirki jestem pewien ze ta szmata mnie zdradza... Siedze w domu i mam niesamowita #!$%@?, cos mnie strzela i za bardzo nie wiem co zrobic. Wiec Mirki pomozcie mi, co mam zrobic, aby ja to najbardziej za bolalo ? Zdecyduje sie na najbardziej rozsadne i najbardziej zaplusowane rozwiazanie... Chce sie na niej bardzo odegrac. #pomocy #zdrada #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 195
  • Odpowiedz
@EmilDamian: Śledź ją drugi raz i cały czas rób jej zdjęcie, ew. kręć filmik i potem taki ładny zbiór zdjęć oraz filmu możesz jej przy następnej okazji puścić/pokazać z tekstem "Hehe, zobacz jakie fajne zdjęcia/film ostatnio zrobiłem".

Włączyć, wstać i wyjść w #!$%@?. Nie #!$%@?ć się, nie denerwować, nie krzyczeć - niech sama siedzi myśli, żałuje. Nie daj po sobie poznać, że Cie to zraniło/#!$%@?ło bo sprawisz tylko satysfakcję. Pokaż jej,
  • Odpowiedz
@EmilDamian: jak cwaniara będzie u niego w domu następnym razem, to zapukaj do drzwi, przywitaj się z nimi, oddaj jej wszystkie rzeczy, które masz u siebie i odejdz. Ja mogłabym tak zrobić... Bez większych awantur. Taki to pomysł mi wpadł do głowy. Trzymaj się cumplu, bo jesteś w okropne sytuacji... :(
  • Odpowiedz
@EmilDamian: ja tez Ci to mówiłem. Taki pakiet jaki wymieniłeś to jest pakiet osoby która przelewa swoje uczucia na kogoś innego. Przerabiałem to i wyglądało dokładnie tak samo ;-)
  • Odpowiedz