Wpis z mikrobloga

Tak od nosnie wczorajszego mojego wpisu: http://www.wykop.pl/wpis/13975313/#!$%@?-musze-sie-gdzies-wyzalic-jestem-ze-swoja-kob/

Powiem wam, ze mam mega nerwa i jestem strasznie roztrzesiony, wiec z gory przepraszam za jakiekolwiek bledy itd. Otoz wczoraj postanowilem posledzic moja luba, wiec tak:
17:20 - stalem pod jej domem i czekalem, az wyjdzie i pojedzie do kolezanki (tak mi napisala smsa)
17:50 - wsiadla do auta i pojechala ok. 7km - w miejsce gdzie nie ma zadnej, ale to zadnej kolezanki, trzymalem caly czas bezpieczna odleglosc i jechalem kumpla autem
18:15 - zatrzymala sie i udala sie do domu i to na pewno nie rodziny czy tez jakies kolezanki
22:20 - opuscila ten i udala sie do siebie (caly czas mi piszac, ze jest u kolezanki...
22:35 - wrocila do domu, napisala mi wiadomosc ze jest zmeczona i jest spiaca
23:20 - postanowilem wrocic do domu i z rana pod jechac pod dom, w ktorym byla
Nastepnego dnia:
7:00 - juz bylem pod tym tajemniczym domem i obserwowalem kto z niego wychodzi
10:10 - wyszedl typek wiek ok. 26 lat, widac ze bogaty, dobre ubrany, dobre auto itd.

Mirki jestem pewien ze ta szmata mnie zdradza... Siedze w domu i mam niesamowita #!$%@?, cos mnie strzela i za bardzo nie wiem co zrobic. Wiec Mirki pomozcie mi, co mam zrobic, aby ja to najbardziej za bolalo ? Zdecyduje sie na najbardziej rozsadne i najbardziej zaplusowane rozwiazanie... Chce sie na niej bardzo odegrac. #pomocy #zdrada #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 195
@EmilDamian: poskacze typkowi na #!$%@? jeszcze trochę i sie jemu znudzi, zmieni.na młodszą i ładniejszą, tym bardziej jak jest kasiasty, a ona będzie skomleć jak pies żeby wrócić do ciebie, tylko musisz mieć jaja do tego żeby jej to powiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@EmilDamian: Już nic nie kombinuj, jak masz trochę kapusty to gdzieś pojedź się zabawić, ale bez oporowego ładowania wódy. Nie odbieraj telefonów, nie odpisuj na smsy, maile - bo będzie na bank próba manipulacji. Jak masz jaja, to się uda i ułożysz sobie dużo lepsze relacje i wartości z paskami. Polecam przestawić się na zarabianie hajsu, niż romantyczne historie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@EmilDamian: Jako terapię po złamanym sercu proponuję jak najszybciej rozglądać się za innymi. To najlepszy lek. Dawkować: 10 dziewic na 1 zranione serce. Poprawa nastąpi po każdej z nich, a po 10 będziesz już wyleczony w 100%.
@EmilDamian: Nie myśl o niej. Ona nie jest ważna. Jeśli ją zbluzgasz, to ona będzie miała to gdzieś pewnie, a Ty tylko z czasem poczujesz się źle z własną słabością. Jeśli się zemścisz, to po czasie dopadną Cię wyrzuty sumienia i również nie będziesz w najlepszym stanie psychicznym.
Najważniejszy jesteś Ty. Masz koło siebie niewierną, nieuczciwą osobę, więc wykreśl ją całkowicie ze swojego życia. Zablokuj jej numer, fejsa, skype, maila i