Wpis z mikrobloga

@losiul: naprawdę nigdy nie miałeś takiej sytuacji, że kończyłeś pisanie linii w środku nawiasu i wygodnie byłoby po prostu nacisnąć shift + enter ? (tak jak to było w starszych wersjach VS) Średnik sam stawiał się na końcu linii bez kombinowania z przesuwaniem kursora albo lataniem całą dłonią na drugi koniec klawiatury żeby nacisnąć END > ';' > ENTER. Wcale nie uważam, że ten skrót był idiotyczny. Tym bardziej że kiedyś
@losiul: nie o to autor pytał, więc Twoje mądrości nie mają tutaj zastosowania. a takie coś obecne jest w Intellij i Eclipse na pewno, a w VS - nie. jest to chyba najbardziej brakujący feature, bo nie zawsze się ma klawiaturę, która ma te klawisze zlokalizowane obok siebie i wygodnie dostępne. no ale Ty wiesz lepiej
@losiul: ja często piszę coś na laptopie. end jest zlokalizowany obok home i insert, wielkości paznokcia. raz na kilkanaście razy trafię w klawisz obok i się #!$%@?, więc w pełni autora rozumiem. nie będę woził ze sobą pełnowymiarowej klawiatury przecież...
@losiul: idąc dalej tropem Twojego rozumowania programowanie w C++ też jest bez sensu, bo można przecież maszynowo na kartach perforowanych dziurkować programy. IDE jest po to żeby było mi wygodnie i żebym mógł pracować szybciej w stosunku do zwykłego edytora tekstowego - skoro się przyzwyczaiłem to widocznie miałem do tego swoje powody. Ponadto skoro takie skróty istniały w VS i istnieją nadal w innych środowiskach to najwyraźniej są ku temu jakieś
@krepton: Nie, po prostu kwestionuję zysk z takiego skrótu klawiszowego - jest żaden. Masz dwie ręce i 10 palców, taki skrót, poza sytuacją kijowej laptopowej klawiatury (przynajmniej dopóki się nie przyzwyczaisz), jest adekwatny do zrobienia tego ręcznie. Jest milion innych przydatnych rzeczy w których IDE Ci pomaga i nie kwestionuję żadnej innej z nich, więc trochę się rozpędziłeś.

Kończąc tę bezcelową dyskusję przypomnę tylko, że nie pytałem o obiektywną opinię czy
@losiul: Pozwoliłem sobie przejrzeć Twoje wypowiedzi w innych tematach. Rozwiało to moje wątpliwości co do Twojej osoby. Zwyczajnie w swoim mniemaniu znasz się na wszystkim lepiej niż inni i lubisz tworzyć poboczne tematy które nikogo nie obchodzą tylko po to żeby ktoś Cię wysłuchał. Nie mam ambicji wyprowadzać Cię z błędu, wychowywać ani leczyć Twojej zranionej samotnością psychiki. Przykro mi, że tak ciężko Ci wyładować swoje żale w inny sposób niż
@krepton: Jest dla mnie wprost niesamowite, jak dużo czasu poświęciłeś czasu dogłębną (?) analizę mojej psychiki na podstawie postów na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Niesamowite jest, jak niewiele informacji potrzebowałeś żeby wyciągnąć tak konkretne wnioski na mój temat. Szacun.
Mam nadzieję, że Twoje życie jest dużo ciekawsze niż moje, dzięki czemu nie musisz poświęcać swojego czasu na taki głupi portal jak ten. Pozdrawiam!
@losiul: Pierwsze słyszę żeby to był portal ze śmiesznymi obrazkami. Ja tu widzę fora tematyczne i grupy dyskusyjne tworzone w prosty i przystępny dla każdego sposób jedynie za dopisaniem odpowiednich hashtagów.
To, że każdy kwejkowiec i gimnazjalny hejter ma prawo tu wejść i wypisywać nieinteresujące, żałosne, irytujące... bzdury i żale gdzie mu się tylko podoba nie czyni tej witryny portalem ze śmiesznymi obrazkami. ( ͡º ͜ʖ͡º)