Wpis z mikrobloga

podwójny whopper ma tylko odrobinę więcej mięsa niż mc double z maka


@durielek: chyba Ci się pomyliły kanapki bo double whooper waży 378g a mcdouble 155g XD

Ja Bk lubię za to, że kanapki są 1,5-2x większe niż w MCD za tę samą cenę i jest darmowa dolewka napoju.
  • Odpowiedz
@LeniwySocjopata: a wiesz to z? Jesteś tym słynnym kierownikiem z maka? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Also ostatnio jak sprawdzałem, liofilizowanie to był proces wysuszania żywności, nie jej proszkowania, więc tamten cytat nie przestaje bawić. Szach mat, leniwy lewaku.
  • Odpowiedz
@No25: jak już mam jeść w KFC to tylko Grander i wiem, że nie wygląda jak na zdjęciu ale to duża kanapka z dużym kawałem mięcha więc myślę, że cena jest w sam raz. Co do MCD to nie przepadam, jakoś mi ta "wołowina" nie podchodzi :) ale to kwestia gustu a o gustach.. to już wiadomo.
  • Odpowiedz
W mc prawdziwa cebula jest tylko w wieśmacu, w innych burgerach cebula jest inna. Taką cebulę robisz w wiadrze, wsypując proszek i zalewając go wodą. To jest tak zwana cebula liofilizowana, wiem, trudne słowo.


@LeniwySocjopata: xDDDDD "prawdziwa cebula", no skisnę, synku. tak wiele wiesz o jedzeniu xDDDD
  • Odpowiedz