Wpis z mikrobloga

Mirki, jestem na wykopie od kilku lat, tutaj konto przejściowe do niewygodnych pytań. Powiedzcie mi #niebieskiepaski, gdzie szukać partnera na pewnym poziomie. Jakim poziomie? Mam 20+ lat, skończyłam studia, pracuję w wolnym zawodzie, zarabiam ok. 3K na rękę miesięcznie pracując niewiele (powiedzmy 100 dni w roku), jestem szczupła, ładna (potwierdzone opiniami), niegłupia, mam poczucie humoru, jestem ekstrawertyczką, mam swoje pasje, dalekie od fotografii, modelingu i kosmetyków #pdk Do tej pory moi partnerzy i ogólnie faceci, jakich spotykam (a nie siedzę non stop w piwnicy) to totalna porażka - bez wykształcenia, większych ambicji, odpowiedniego wyglądu. Od jakiegoś czasu jestem wolna, niby na brak zainteresowania nie narzekam, ale, mirkowie, straszny to plankton, a na horyzoncie nikogo ogarniętego. Co robić? Czy faktycznie zostaje albo obniżyć wymagania albo zainwestować w pierwszego kota? Wołam #rozowepaski i może #tfwnogf oraz #tfwnobf
  • 196
  • Odpowiedz
  • 4
@kontodopytan: ja #!$%@?ę XDDD faktycznie jesteś przegrywem jeśli szukasz rad, gdzie znaleźć faceta ma mirko XD niby taka fajna, ładna, tyle zainteresowań, tyle zarabia, i niebieskiego nie może znaleźć XD oj ksiezniczko chyba coś przekoloryzowujesz albo nie jesteś taka ładna jak piszesz, nikt ci przecież nie powie że jesteś brzydka ze znajomych także wiesz :) lub sama zagaduj do kogoś kto ci się podoba
  • Odpowiedz
@mersi: Właśnie w tym leży problem - ciężko znaleźć kogoś, kto by mi się na serio spodobał. A tak to z zagadaniem nie mam problemu, co zaś tyczy się opinii to jej podstawa leży w zdaniu randomowych facetów, którzy do mnie zagadują, zapraszają na randki itp. Niestety z reguły coś jest z nimi nie tak, np. koleżka coś tam zarabia (sama zarabiam, nie mam parcia na cudzy hajs) i można z
  • Odpowiedz
@mersi: Nie wierzę w zagramaniczne bolce - podstawą porozumienia i przyjaźni między ludźmi są pewne zasady wpajane nam od dziecka, kultura, język, bajki, jakie oglądaliśmy w dzieciństwie, gumy turbo, power rangers, wieczorynka o 19:00 i wiele innych, dla mnie ten fundament jest nie do przekroczenia, dlatego tylko Polak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kontodopytan: Jak narazie bez, dostałem jako prezent. W niedalekiej przyszłości chciałbym dokupić "Karczmy i Katedry" i "Kupcy i Budowniczowie". Ze znajomymi jesteśmy zachwyceni 7 cudami świata :).
  • Odpowiedz
@kontodopytan: W bibliotece uczelnianej jak studiujesz, albo na jakiejś imprezie organizowanej przez znajomych, a tak to ciężko, bo polscy mężczyźni ogólnie to dno i kilometr mułu w sumie kobiety też. Nie odpisuj stulejarzom na ich zaloty na privie.
  • Odpowiedz
@kontodopytan: W sumie to czymś się podzielę. W życiu byłem 2 razy w związku, ostatni związek trwał 4 lata. Teraz od około 5 lat wiodę życie singla jednak nie ma tu pytania 'dlaczego?'. Mam dobrą pracę, którą lubię - na emigracja, hobby te mniejsze i te większe, ot normalny facet optymistycznie patrzący na świat. Mając te prawie 29 lat na karku zauważyłem, że nie jest problemem znaleźć drugą osobę czy też
  • Odpowiedz