Wpis z mikrobloga

Mirki, jestem na wykopie od kilku lat, tutaj konto przejściowe do niewygodnych pytań. Powiedzcie mi #niebieskiepaski, gdzie szukać partnera na pewnym poziomie. Jakim poziomie? Mam 20+ lat, skończyłam studia, pracuję w wolnym zawodzie, zarabiam ok. 3K na rękę miesięcznie pracując niewiele (powiedzmy 100 dni w roku), jestem szczupła, ładna (potwierdzone opiniami), niegłupia, mam poczucie humoru, jestem ekstrawertyczką, mam swoje pasje, dalekie od fotografii, modelingu i kosmetyków #pdk Do tej pory moi partnerzy i ogólnie faceci, jakich spotykam (a nie siedzę non stop w piwnicy) to totalna porażka - bez wykształcenia, większych ambicji, odpowiedniego wyglądu. Od jakiegoś czasu jestem wolna, niby na brak zainteresowania nie narzekam, ale, mirkowie, straszny to plankton, a na horyzoncie nikogo ogarniętego. Co robić? Czy faktycznie zostaje albo obniżyć wymagania albo zainwestować w pierwszego kota? Wołam #rozowepaski i może #tfwnogf oraz #tfwnobf
  • 196
  • Odpowiedz
@kontodopytan: @matabora: ma rację, może trzeba zmienić miejsca w których spędzasz wolny czas. Może jakieś kluby dyskusyjne, wykłady, jakieś artystyczno-hipsterskie kawiarnie (choć tam też bywa plankton), domy kultury, teatr. Możliwości jest naprawdę dużo.
  • Odpowiedz
@bgonzo: Siedzę w klimatach fantastyki w pewnym stopniu, interesuję się językami, kulturą, historią, polityką, więcej musiałabym pisać na priv, bo nie chcę demaskacji mojego oficjalnego konta na mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Weishaowang: Takie kręgi nie są w moim stylu, jestem normalną, pragmatyczną dziewczyną, nie przepadam za lansem i szpanem, potrzebuję kogoś normalnego, na moim poziomie, nie szukam pięknego i bogatego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kontodopytan: A ja ci może odpowiem na twoje pytanie czemu nie możesz sobie znaleźć faceta który będzie zarabiał więcej niż ty miał zainteresowania itd itp.
Odpowiedź jest banalna: bo jak już taki istnieje, ba nawet gdzieś go po drodze spotkasz, to często jest tak, że gość zwyczajnie nie ma czasu zainteresować się dziewczynami które są spoza jego środowiska. Często znajduje sobie dziewczynę która jest jakąs znajomą koleżanki/spotkał ze dwa razy na
  • Odpowiedz