Wpis z mikrobloga

Mirki, jestem na wykopie od kilku lat, tutaj konto przejściowe do niewygodnych pytań. Powiedzcie mi #niebieskiepaski, gdzie szukać partnera na pewnym poziomie. Jakim poziomie? Mam 20+ lat, skończyłam studia, pracuję w wolnym zawodzie, zarabiam ok. 3K na rękę miesięcznie pracując niewiele (powiedzmy 100 dni w roku), jestem szczupła, ładna (potwierdzone opiniami), niegłupia, mam poczucie humoru, jestem ekstrawertyczką, mam swoje pasje, dalekie od fotografii, modelingu i kosmetyków #pdk Do tej pory moi partnerzy i ogólnie faceci, jakich spotykam (a nie siedzę non stop w piwnicy) to totalna porażka - bez wykształcenia, większych ambicji, odpowiedniego wyglądu. Od jakiegoś czasu jestem wolna, niby na brak zainteresowania nie narzekam, ale, mirkowie, straszny to plankton, a na horyzoncie nikogo ogarniętego. Co robić? Czy faktycznie zostaje albo obniżyć wymagania albo zainwestować w pierwszego kota? Wołam #rozowepaski i może #tfwnogf oraz #tfwnobf
  • 196
  • Odpowiedz
@kontodopytan: atrakcyjne, aktywne kobiety nie mają problemu ze znalezieniem partnera na zbliżonym poziomie.

albo chodzisz w złe miejsce przyciągające głównie lowlifów, albo masz zawyżone wymagania wynikające z mało obiektywnego zdania o sobie
  • Odpowiedz
@kontodopytan: Jeśli masz powodzenie to znaczy, że wszystko z Tobą ok. Jeśli jednak nie zwracają na Ciebie uwagi faceci na poziomie oznacza to tylko jedno- Widocznie nie jesteś tak dobra jak wydaje Ci się, że jesteś. Celuj ligę niżej.
  • Odpowiedz
@Plex: Do tej pory też sądziłam, że to ta kwestia. Ale, stary, jeśli zarabiam więcej od moich facetów, jestem lepiej wykształcona, mam swoje pasje i jestem aktywna to ciężko w tym wszystkim się nie pogubić. Podaję tylko fakty.
  • Odpowiedz
@kiszczak: Mam powodzenie, ale nie ma wokół mnie, ergo nie poznaję facetów tego rodzaju. Zdefiniuję Wam TEN RODZAJ - niekoniecznie high lvl education super skilled, ale kogoś, kto ma pomysł na swoje życie. Wygląd, kurde, no przynajmniej to 6/10, bo reszta po prostu głupio przy mnie wygląda, a ja sama głupio się czuję, żadnych kolczyków, dredów, tatuaży, dość wysoki (sama mam 170), ubrany w miarę elegancko, bez udziwnień. Swoje pasje, hobby
  • Odpowiedz
@kontodopytan: To chyba mnie szukalas :* Jestem wyksztalcony, ambitny i z jako takim wygladem (mam certyfikat od beautifulpeople.com xD). Bede Ci wierny, obiecuje kilka wypadow za granice w roku na wakacje i pakiet Select od UPC. Zglos sie na priv a za miesiac bedziesz najszczesliwsza dziewczyna na swiecie!
  • Odpowiedz