Wpis z mikrobloga

Mirki, jestem na wykopie od kilku lat, tutaj konto przejściowe do niewygodnych pytań. Powiedzcie mi #niebieskiepaski, gdzie szukać partnera na pewnym poziomie. Jakim poziomie? Mam 20+ lat, skończyłam studia, pracuję w wolnym zawodzie, zarabiam ok. 3K na rękę miesięcznie pracując niewiele (powiedzmy 100 dni w roku), jestem szczupła, ładna (potwierdzone opiniami), niegłupia, mam poczucie humoru, jestem ekstrawertyczką, mam swoje pasje, dalekie od fotografii, modelingu i kosmetyków #pdk Do tej pory moi partnerzy i ogólnie faceci, jakich spotykam (a nie siedzę non stop w piwnicy) to totalna porażka - bez wykształcenia, większych ambicji, odpowiedniego wyglądu. Od jakiegoś czasu jestem wolna, niby na brak zainteresowania nie narzekam, ale, mirkowie, straszny to plankton, a na horyzoncie nikogo ogarniętego. Co robić? Czy faktycznie zostaje albo obniżyć wymagania albo zainwestować w pierwszego kota? Wołam #rozowepaski i może #tfwnogf oraz #tfwnobf
  • 196
  • Odpowiedz
@Mazowia: @slayboos: Chłopaki, pochlebia mi zainteresowanie, ale to nie portal matrymonialny i nie szukam tutaj partnera. Jeśli uważacie, że moje podejście jest ok, sami macie podobny problem, to fajna dziewczyna here i zagadujcie, priv włączony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kontodopytan: Faceci o których piszesz, czyli tacy co mają wykształcenie, dobrą pracę i spore zarobki nie uganiają się za kobietami z wykształceniem i dobrymi zarobkami, bo to oni sami mają. Szukają niewinnej 20latki z ładną buzią i taką dziewczynę co poprowadzi dom i zajmie się dziećmi, a nie taką co będzie im kredyt na mieszkanie spłacać.

Takie kobiety jak ty mają problem ze znalezieniem odpowiedniego partnera i to nie mały.
  • Odpowiedz
@kontodopytan:

Do tej pory też sądziłam, że to ta kwestia. Ale, stary, jeśli zarabiam więcej od moich facetów, jestem lepiej wykształcona, mam swoje pasje i jestem aktywna to ciężko w tym wszystkim się nie pogubić. Podaję tylko fakty.


"stary" - dosyć rzadko występujące określenie w przypadku
  • Odpowiedz
skończyłam studia, pracuję w wolnym zawodzie, zarabiam ok. 3K na rękę miesięcznie pracując niewiele (powiedzmy 100 dni w roku), jestem szczupła, ładna (potwierdzone opiniami), niegłupia, mam poczucie humoru, jestem ekstrawertyczką, mam swoje pasje, dalekie od fotografii, modelingu i kosmetyków


@kontodopytan: gdyby to była prawda to już byś dawno miała faceta na podobnym poziomie
  • Odpowiedz