Wpis z mikrobloga

#tldr


Siema Mircy
W związku z moimi wpisami z zeszłego tygodnia, gdzie w komentarzach i wiadomościach tak chętnie pisaliście mi jak bardzo waginosceptyczny jestem... przeszło mi przez myśl, że to jest dobra okazja, żeby zrobić jakąś akcję społeczną z rodzaju - nagram film i będę czytał Wasze komentarze - że zrobi Wam się głupio, że to będzie taka akcja fajna. Że wyskoczę z transparentem "Ciota - to boli" i będę robił smutne miny, albo coś w tym guście. Że będę długo i namiętnie mówił o tym, że nie wolno obrażać ludzi w internecie... ale wiecie co?

Po c.uj!? xD przecież to jest internet!


Gurwa jak mnie wgurwiają takie 'ludzie' co płaczą w internecie, że ktoś ich przezywa. Miśki, Mirki, Mirabelki - dałem swoje foto na Mirko - dostałem po uszach - miałem fan ze wszystkich komentarzy! (było też sporo pozytywnych, że aż się zdziwiłem!)
Pierwsze zdjęcie wrzuciłem, bo zauważyłem, że w internetach popularna robi się #modameska co jest dla mnie totalną i niepojętą bzdurą. Nie sądziłem, że #niebieskiepaski aż tak ekscytują się wyglądam innych #niebieskich. Stwierdziłem, że wrzucę temat do dyskusji. Wrzuciłem. Przyjęło się! ( ͡° ͜ʖ ͡°) - Serio to nie chodzę tak codziennie po ulicy, ale czasem lubię #!$%@?ć jakieś "tralala". Nie mam jakichś oporów przed przebraniem się za nieślubne dziecko Sallyego z dr Quinn i Stefana Seagala. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Drugiego wpisu (z obciętymi włosami) nie planowałem wcześniej - po prostu jebłem pod wpływem emocji ^_^ poszło ostro - tyle okejek to pewnie do trzeciego pokolenia nie zgarnie cała moja rodzina - warto było.

Z komentarzy #skislem #motzno - Mirko to jednak cholernie kreatywne i wesołe miejsce!

Podsumowanie akcji wraz z kampanią społeczną w filmiku:
https://www.youtube.com/watch?v=f540hipPi4E
Wiem, że gówno tam słychać, ale dodałem napisy - musicie sobie kliknąć pewnie w coś, żeby je zobaczyć.

Chronologia:
Wpis 1
Wpis 2
Wpis 3

P.S.:
Największą pompę miałem z komentarza @LQQK: który napisał:

Wyglądasz jak człowiek co pije browary na filmach w knajpie na amerykańskiej pustyni.


Poziom mojego skisu #!$%@?ł mi skis-o-meter - dzięki Stary! Znajomi mi to będą pewnie do końca życia wspominać, też kisli srogo. ( ͡ ͜ʖ ͡) Tutaj całe centrum robienia internetów miało z tego pompę że wow! uszanowanko

#prawdziwymalecontent #atencyjnyniebieskipasek
iskra-piotr - #tldr
SPOILER
Siema Mircy
W związku z moimi wpisami z zeszłego tygod...

źródło: comment_tJbf00invDrpkBRim4fL5BPSGxs9h2Xn.jpg

Pobierz
  • 40
Tak btw. Zdjęcia z obciętymi włosami to truestory, ale z 2009 roku. Obciąłem wtedy włosy, bo stwierdziłem, że taki detal jak fryzura nie jest w ogóle istotny w życiu. Tylko że ten... okazało się, że wyglądam jak szczurkowaty złodziejaszek ze Szmulek ^_^ niby nic... chyba, że akurat napisałeś maturę i wysyłasz wszędzie CV z aktualnym zdjęciem ( ͡° ͜ʖ ͡°)