Wpis z mikrobloga

@deida: co to sa 'takie cele'? , atencje ? Bitch please... Nie znamy sie a Ty mi tu takie farmazony piszesz i bawisz sie w psychologa co ja chce od swoich wpisow ;) ja nie wiem o co Ci chodzi, nawet nie rozumiem dlaczego Ci odpisuje bo uwazam ze to tylko strata czasu ;/ wiec slucham, co Cie boli i dlaczego uwazasz ze warto przeczytac co ? Albo nie... Lepiej
  • Odpowiedz
@deida: a Ty co taki delikutasny. Chłopcze, podbijasz do mnie we wpisu, z tzw 'chujwieocomichodziIczycosmnieboli' podejsciem i piszesz mi o tym ile to ja pozyje. No i wtedy jeszcze kulturalnie sie pytam ale ze co, o co kaman Tobie , po czym zaczynasz sugerowac ze niby jestem atenyjnympenisem/kurtyzano i heheszek, to ja odpowiadam : wez w---------j Pan, bo ani to ma jakis sens ani to jest smieszne, no zwyczajnie masz
  • Odpowiedz
@gregu-: Człowieku, masz problemy psychiczne. Jesteś cholerne agresywny a gdy kogoś juz wkurzysz to jesteś mega tym zdziwiony.

Napisałem, ze taka dieta Cie wykończy (bo Cie wykończy, zaufaj mi), na to sa badania, a Ty mnie konsekwentnie atakujesz.
  • Odpowiedz
@deida: jesli nie miales bzdurnego nastawienia w pierwszym komentarzu to rozumiem, ze moze zbyt nerwowo podszedlem do tematu, ja nie jestem zdziwiony ze ktos sie moze wkurzyc, jesli kogos w------m to z cala swiadomoscia. Trzeba bylo zwyczajnie odpisac ze sie o mnie martwisz i nie polecasz takiej diety i luz , a Ty mi cos piszesz o szukaniu atencji. z jakiegos dziwnego przypadku troche mirkow sobie posmieszkowalo w komentarzach to
  • Odpowiedz
@deida: a nie uwazasz ze jestes troche przewrazliwiony ? Tzn wiesz to tylko kawalek miesa + 3 jajka, i slodka bulka, nie bardzo rozumiem co w tym takiego zabojczego. Rozumiem jakbym zapychal sie jeszcze takimi rzeczami dzien w dzien i nie jadl owocow czy warzyw i nie uprawial sportu i na dodatek wpieprzalbym jakies kfc i mc do , 24 x 7 ;) No nie powiesz mi ze nie jesz
  • Odpowiedz