Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #silownia
Odwieczna beka z #podludzi , ktorzy widzac kazdego, co lepiej zbudowanego Mirka bol dupia o sterydy. Zakladam, ze 90% z nich nigdy na silce nawet nie byla i mysli, ze po nakluciu dupy magicznie kazdy staje sie koksem w miesiac, siedzac na dupie do tego. Prawda jest taka, ze ludzie jadacy na wspomagaczach czesto musza wsadzic wiecej pracy, niz Ci jadacy na sucho. Zapamietajcie panowie eksperci, chociazbys ladowal 5uncji omki i trenu w dupe dziennie. To bez #!$%@? na silowni i #!$%@? regularnie zarcia NIC, ale to nic Ci to nie da. Nic.
  • 22
@lupaczkokosow: > bez #!$%@? na silowni i #!$%@? regularnie zarcia NIC, ale to nic Ci to nie da. Nic.

Nie znam się, ale się wypowiem?

Na soku nawet osoby niećwiczące rosną. Oczywiście nie w takim samym stopniu co trenujący, ale jednak. Gdzieś widziałem fajne wykresy z badań na ten temat, ale nie mogę teraz znaleźć.
@DamnumEmergens:
mowisz o jakis ulamkach tego, nakie przyrosty maja ludzie cwiczacy. Klujac dupe i nic nie robiac zalejesz sie predzej niz urosniesz w zamierzony sposob.
No chyba, ze bys bil sobie hormon to wtedy ok, przepalisz nawet lezac caly dzien i wpuerdalajac pizze:)
@lupaczkokosow: Wlasnie zamierzam wrocic na silke i nafaszerowac sie troche koksem.

Dokladnie taka sama rozkmine, bo wiadomo, ze zacznie sie #!$%@?, ze to dzieki kluciu, a nie ciezkiej pracy (zamierzam zmienic nawyki zywieniowe, ograniczyc uzywki/alkohol do minimum, przerzucic sie na rower z samochodu). Ludzie lubia upraszczac wszystko i czepiac sie podbudowujac wlasne ego.

Jeszcze rozumiem herosa co jedzie pare lat na sucho, ale tacy zazwyczaj nie maja czasu i kompleksow na
Prawda jest taka, ze ludzie jadacy na wspomagaczach czesto musza wsadzic wiecej pracy, niz Ci jadacy na sucho.


@lupaczkokosow: muehehehehe! Dawno się tak nie uśmiałem na tym portalu ze śmiesznymi obrazkami ;] Kucie w dupę to jak zmiana poziomu w grze z very hard na easy.
@lupaczkokosow: Nie nazwałbym tego ułamkami. Dokładnych danych nie pamiętam, ale przyrost masy mięśniowej może być dość znaczny nawet bez treningu. Oczywiście nie mówię tu o budowaniu idealnej sylwetki bez ćwiczeń, ale mówiąc o "NICZYM" zwyczajnie #!$%@?.

Ale tak w ogóle to kto bierze sterydy i nie trenuje wcale?
Nawet przy jakimś #!$%@? splicie można sporo osiągnąć kłując dupę - bez porównania więcej niż przy tym samym treningu bez koksu.
@lupaczkokosow: może do tego, że nie wiesz o czym mówisz
na soku jesz, cwiczysz, odpoczywasz - nie martwisz się aż tak o progres czy siłowy czy sylwetkowy - to jest trudniejsze?
po drugie już z medycznej strony, nawet nie cwiczac a biorac urosnie sie
po trzecie próbuje sie #!$%@?ć do tego, że masz taka sama wiedze jak ci podludzie z których sie rzekomo smiejesz
@lupaczkokosow:
@feniks_pn:
Czytalem to juz. Tu nie chodzi o mozliwosci ludzkiego organizmu ale o czas, w jakim mozna uzyskac przyrosty. Branie sokow ulatwia prace i przyspiesza ja. Dodatkowo mozesz miec mniejsy rygor w diecie.
Moja opinia jest taka, ze nie przeszkadza mi to czy ktos jest czysty czy nie. Ja robie swoje i interesuja mnie moje obwody, bf i wyniki silowe. Wiem, ze silownia to dluga droga przez meke zeby
@Przetok:
Zabija bron czy czlowiek?
Towar duzo pomoze, ale to Ty musisz wykorzystac jego potencjal i tyrac, dla lekkich treningow nie ma co sie kluc.

@DamnumEmergens:
Uwierz, ze mialem juz kilku smialkow co po tygodniu nie mieli gdzie byc a na silce wiecej fajek palili niz cwiczyli

Ok ok, nic mialem tutaj na mysli to co moga osiagnac cwiczac, a to co osiagna tego nie robiac.

@saw_an_mars:
Nie, na
Zabija bron czy czlowiek?

Towar duzo pomoze, ale to Ty musisz wykorzystac jego potencjal i tyrac, dla lekkich treningow nie ma co sie kluc.


@lupaczkokosow: #!$%@?, a czytasz za zrozumieniem? Nie zmieniam treningu jedynie dodaje sok, efekty są lepsze.

Zaraz zaczniecie z gości na soku robić męczenników. Jak ktoś wali towar i mówi o tym otwarcie to nie widzę w tym nic złego, gorzej jak ktoś pół apteki władował i hurr