Wpis z mikrobloga

Dziś na siłce (ogromna sieciówka, po 30 bieżni, milion ławek, itd, każda maszyna odsunięta od drugiej na ok 3m) była dziewczyna z wózkiem w którym miała dziecko, nikomu nie przeszkadzała ani nie robiła hałasu, spokojnie sobie ćwiczyła nogi i brzuch na maszynach i przesuwała wózek od stanowiska do stanowiska, czasem podała mu grzechotkę która wypadła, potem poszła na orbitrek, postawiła wózek przed sobą i biegła robiąc miny do bobaska () można? można! a wy co, dalej waszą wymówką jest to że musicie siedzieć przy kompie? xD nawet mi was nie żal #silownia #mikrokoksy #motywacja #rozowepaski #coolstory
  • 51
@kamdz: super, tylko z trzy latkiem, to już odpada, chyba że przywiążesz do ławeczki :) Co nie zmienia faktu, że dla higieny psychicznej i fizycznej, watro się wyrwać z domu od dziecka i poćwiczyć minimum raz w tygodniu:)
@kamdz: Dałem plusa mimo tej głupiej i słabej wykopowej wstawki

a wy co, dalej waszą wymówką jest to że musicie siedzieć przy kompie? xD nawet mi was nie żal


Ogólnie zmienia się i coraz częściej widuję na siłowni, czy na rowerze, basenie, przy bieganiu - ludzi, którzy mogliby mieć milion wymówek, lub się wstydzić. We mnie i ogólnie wśród normalnych ludzi wzbudza podziw fakt, że ktoś otyły próbuje zmienić swoje położenie,