Wpis z mikrobloga

Dziś na siłce (ogromna sieciówka, po 30 bieżni, milion ławek, itd, każda maszyna odsunięta od drugiej na ok 3m) była dziewczyna z wózkiem w którym miała dziecko, nikomu nie przeszkadzała ani nie robiła hałasu, spokojnie sobie ćwiczyła nogi i brzuch na maszynach i przesuwała wózek od stanowiska do stanowiska, czasem podała mu grzechotkę która wypadła, potem poszła na orbitrek, postawiła wózek przed sobą i biegła robiąc miny do bobaska () można? można! a wy co, dalej waszą wymówką jest to że musicie siedzieć przy kompie? xD nawet mi was nie żal #silownia #mikrokoksy #motywacja #rozowepaski #coolstory
  • 51
@owsikalfred: to bękarty ( ) dzieci to zachcianka i egoizm człowieka, ryzyko chorób genetycznych. Już lepiej sobie psa lub chomika kupić, chyba ze dziecko ma zapewnioną swietlana przyszłość.
@kamdz: U mnie na silce jest specjalna sala dla dzieci z zabawkami i opiekunka...za $10 miesiecznie. Mozna? Mozna...czemu w Polsce na to nie wpadli?
@AnnaJ: Spokojnie, już wpadli. U mnie na siłowni salka dla dzieci z opiekunką (lub dwiema) jest za darmo. Także nie takie Stany wyjątkowe jak je malują